Přejít na výpis diskuzí

Leigh Whannell

OSOBNOST 1.5.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nwm

    Leigh Whannell je bezva.... MILUJU HO.... je šukezní,,... v Saw 1 je boží... Jak : Jak se jmenuješ Adam: Jmenuju se třeba Totálně v prdeli a ty ??? Prostě bomba.. Je prostě boží... *14* *14* *14* *14*
    • Já to nechápu jak může být Leigh Whannel tak KRÁSNÝ A BOŽÍ!! :) Bože já se do něho úplůně zamilovala :) Nwm:máš úplnou pravdu fakt je skvělý..Já na konci brečela,že tam zůstal v té místnosti!!Bože to bylo na mě moc!! :))) *13* jo a SAW má (zatím) jen 7.dílů nebo více??Prosím chtěla bych to vědět :) Děkují moc
      • Já taky brečela... je boží. Zatím je jenom 7 dílů ale podle mě natočí i 8 a možná tam bude i Adam. Když ho Amanda dusila tak se praštil do hlavy a začal krvácet (myslím,že je na živu) Lowrence mu přece slíbil,že se pro něj vrátí a taky měl v jedničce řetěz na levé noze a jeho "mrtvola" v ostatních dílech měl řetěz na pravé noze *14* *4*
  • blackmoon

    HappyB

    Šeckno nejlepčí *14* *14* *14* *14* *14*
  • mija6994

    hhh

    Hrubě lidi *14*
  • vanilka13

    Fotky!!!

    Tak jsem přidala pár fotek *15*
    • mija6994

      Re: Fotky!!!

      Prej pár fotek 69 *15*
  • Alexzinka

    Achhhhhhh tohodle herce fakt úplně miluju hele dejte tam opravdu krysny fotky diky pa pa pa *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: Alexzinka

      *14* *14* *14* *14* *14* ŽERŮŮŮ HOOOOO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • dancik.cz

      Re: Alexzinka

      Snažíme se no xD
  • Fotky

    Více fotek!!!!!!!!Více fotek!!!!!!!!Více fotek!!!!!!!!Více fotek!!!!!!!!Více fotek!!!!!!!!Více fotek!!!!!!!!Více fotek!!!!!!!! *15*
    • mija6994

      Re: Fotky

      tak přidej
      • dancik.cz

        Re: Re: Fotky

        pracuje se na tom *3*
  • kajuska-smajlik

    :-*

    Super že jsi to založila.Tenhle herec je naprosto úžaasnej,kráásnej-prostě je naprosto supeerr *14* *14*
  • mija6994

    Hej lidi přednedávnem sem tadyk založila tehoto nádhernýho herca. *14* Neuměla sem to moc ovládat ale ted se to tu změnilo tak to tu už ovládat umím.Pokud sem budete chtít dávat jeho fotky tak musí být typu jpg nebo tak nějak se to píše doufám že se to tu pořádně rozjede! *3*
    • dancik.cz

      Re: já

      ještě aby ne *3*
  • ???

    čusky hele chtěla sem sem dát fotky leigha whannella ale vůbec se mi nikde nezobrazila nabídka abych tam nějaký dala! jak to mám uděat?pofím *7*
    • dancik.cz

      Re: ???

      v pravo nahoře když vlezeš do galerie máš "vložit novou fotografii" tak takhle *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit