Přejít na výpis diskuzí

Lena Headey

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nadherna holka, jiz ma pres 40, ale porad krasna
  • Moc pěkná herečka a vůbec bych jí netypoval 43 ale je pěkná líbí se mi a mohhly by zase zvažovat návrat Terminátor příběh Sáry Connorové moc mě bavila jako Sára a je to velká škoda že ten seriál tak rychle skončil moc mě bavil a obsazení herců všech a docela dobrý filmy 300bitva u Thermopil a 300 vzestup říše ale nejvíc mě bavila jako Sára CONNOROVÁ
  • Dobrá samice - klidně bych se podíval do obou jejích dírek.
    • Do nosních jo?
  • Má tak dokonalý výrazy. *2*
  • Svatba ve třech?prostě nejlepší film,jakej sem kdy viděla a Lena je v něm naprosto skvělá,díky tomu filmu sem si uvědomila plno věcí a sem ráda,že sem ho viděla. ILY Lena *14* *3*
  • Lena je kus, nadherna samice ..............
  • lena je nadherna a film svatba ve trech wau ted na nem ujizdim *14*
  • Svatba ve třech

    ahojaa....na Svatbu ve třech koukám tak 2x denně.....hodně mi to dalo ....a holky to perfektně zahrály.....super....jukněte na to všichni....má to grádyy......tak ahojaa *14* *3*
  • lena

    No to me po... miluju film Imagine me and you a ted jsem se rozhodla vyhledat neco o Leně a zjistila jsem,ze jsem s ni jako malsa natacela kletbu bratri grimmu, bylo mi asi 9, kdyz se to natacelo a ona me tam nosila na ramenou a byla hrozne sympaticka...jen jsem si az dnes uvedomila,ze je to ta sama herecka, jako z Imagine me and you...nejradsi bych vratila cas ted...:-) *14*
    • Re: lena

      woow :D:) miluju taky ten film :)
    • Re: lena

      A koho jsi tam hrála?
  • lenullka

    Lena

    Lena je pěkná mladá herečka *4* *4* Úplně nejvíc se mi líbila ve filmu Svatba ve třech. To je naprosto úžasný filmeček. Vůbec nemám slov, abych ho popsala *4* Prostě na něho jukněte *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit