Přejít na výpis diskuzí

Leonardo DiCaprio

OSOBNOST 31.12.2006 
582 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    DiCapria ako herca nemusím 

    • Nemáš mindráky? Protože každej je u tebe hroznej herec.😄😄😄😄😄

      • Luky1987

        Nie je až taký zlý herec a podla mňa najlepší je v Titanicu s Kate Winslet aj 

  • Luky1987

    Ale DiCapria ako herca uznávať? No radeji NE

  • Luky1987

    Niektoré filmy má DiCaprio dobré 

  • Leonardo di Caprio patří mezi nejlepší herce.

    • Luky1987

      Nesúhlasím. Sú aj rozhodne lepší herci 

  • Luky1987

    DiCapria inak moc nemusím, radeji NE! 

  • Luky1987

    Inak celú Ameriku môžem okašlať🤮

  • Luky1987

    DiCaprio je výborný herec

    • MartinDyntar

      Nesouhlasím s tebou Luky1987, DiCaprio není nijak zvlášt herecky nadaný a podle mě není vubec herecky nadaný,snad i proto Luky1987 skutečně ohlédni se už dnes mnohem raději už zpět na skutečně upřímného amerického sympatáka s ruskými kořeny, s ruským puvodem, jakým je v americké společnosti právě už Michael Dudikoff, dnes vím že to je jen další americký akční herec a že má sám velice už podpruměrné filmy, které nejsou ničím vyjímečné, právě taková je bohužel Amerika že ti lepší a srdeční lidé nedostanou častěji větší příležitost, kterou by si zasloužili -  natáčet filmy a prosadit se osobně u filmových diváku mimo samotný Hollywood je dnes velice obtížné. Michaela Dudikoffa mám srdečně moc rád, není to vubec žádný typický američan, i když už nijak nemusím divácky žádné jeho filmy, jako člověk je mě ale velice naprosto duvěrně blízký a sympatický, už jen tím že je nejen pohledný a fotogenický, že je vysoce vzdělaný i empatický zároven, dokáže vždy pomoci druhým lidem, nezáleží mu na penězích, dokáže se u druhých lidí velice už dobře vcítit do jejich problému a do jejich osobního trápení a dokáže jim osobně upřímně pomoci a hluboce porozumět - takový je Michael Dudikoff, velice netypický američan, který více než násilí ve svých filmech mnohem více už vyhledává, více upřímně miluje a osobně obdivuje raději už oblíbenou četbu Shakespeara, svuj dum ve stylu divokého západu, svého psa a pěkné dívky, kterým by už sám jak jsem asi už i tolik zmínil mohl předčítat a recitovat dnes Shakespeara - od samotného násilí ve svých akčních filmech se vždy rozumně hodně osobně vyhranuje a hodně distancuje svým soukromím životem, snad i protože v minulosti vystudoval sám psychologii a věnuje se rád psychologii i psychoterapii, měl za sebou v životě psychoterapeutický výcvyk, věnoval se velice problematickým lidem trpící sami traumatem z násilí, věnoval se v minulosti rád mladistvým obětem násilných trestných činu - takový je už osobně sám Michael Dudikoff pro Ameriku, který v její násilné společnosti hodně věcí změnil myslím si k lepšímu. Pročítal jsem dříve alespon už rád právě trochu jeho osobní životopis. Michael Dudikoff a Keanu Reaves, to jsou dnes dobří upřímní srdeční lidé, na který je velký osobní spoleh. Psal jsem k nim, k těmto osobnostem také do fora své dobré komentáře.

      • Mindráčky? Chápu. Jsi blbej a ještě hnusnej. 👏😂

        Jen o tě líto. 😄

      • Luky1987

        Dudikoff bol slabý herec. Nedá sa to s DiCapriom porovnávať, ten aj niekoľko oscarov dostal za jeho filmy, je to výborný herec, môj názor 

  • Luky1987

    Až taký zlý herec nie je DiCaprio. Aj Prokletý ostrov je dobrý film 

  • Luky1987

    Najlepší je DiCaprio inak v Titanicu 

  • Luky1987

    Nemusím ho 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit