Přejít na výpis diskuzí

Libor Frezz

OSOBNOST 20.4.2012 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frezz je nejlepší tak toho nechte závidíte akorát
  • Jak nekomu můžete naletet ze on spival Mladí talent OMG on to nenazpíval to nazpíval jinej FREZZ ten nej tenhle je naproti FREZZ MLADA KREV uplna socka nic ve zlim ale mladí talent nenaspíval...
    • Podle toho producenta a podle textu a hlasu vím že toto Frezz JE ! *3*
  • bara.believe.JB
    je mooc dobrej a nejvíc teda najhezčí českej zpěvák co znám je vážně boží *14* *14*

    A ten kdo ho namá rád ať se de vycpat on je neeeeeeeeeeeeeejlepší a ty co říkají že není dobrej tak ať ukážou jak sou dobrý *16* *16* *16*
  • Taky začnu zpívat.Slova mám ale nevím jak na melodii.A do nahrávacího studia se mi nechce. *13* *13*
  • Jajš Frezz je nejlepší ♥
    • bara.frezzinka
      Jj je nejlepší moc ho miluju je můj nej zpěvák!a žádný děcka nezabil možná vy jo ale on ne tak že si můžete říkat co chcete trapky *3* *3* *14* *14* *16* *16* *11* *11*
  • Vy jste tragédi.. :D Žádný děcka nezabil.. :D Je to obyčejný kluk.. :)) *3* *14*
  • Jak jako umi zabijet decka bavi te se tady furt o frezzovi ?? nebo ste preskocili na nekoho uplne jineho ... vyte asi koho myslim *16* *16* *16*
    • bara.believe.JB
      jak víš že zabíjí děcka?ty si ho někdy viděla jak nějáký zabíjí?
  • Jooooo fakt jasne hey bejbe je jeho nej písnička pust si to *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Možna je to pravda....možna ne ale jak mužete vědět jestli zabijji děcka nebo ne..,...hmmm tedka mluvte...... *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16*
  • No to fakt Neni pravda pust si pisnicku pjd ke mne blíž a pak si mu plet do života. *10* *10* *10* *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit