Přejít na výpis diskuzí

Libor Šula

OSOBNOST 27.2.2009 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu jak v dnešní době někdo pořád odsuzuje že je někdo gay...ale pokud jsou dvě ženský tak to Vám pánové nevadí že?Za sebe mohu jen říct,že mi Libor je sympatický...a ke všemu i vypadá dobře...vulgární komentáře že má někdo jinou orientaci může napsat jen ,,omezenec,, *3*
  • lucinka9494

    profilovka

    nechápu proč má na profilovce tak divnou fotku když jich má tolik skvělých :D
  • elaneliova

    vypadá jako dan balan..

    ...ze skupiny O-ZONE.
  • Vlasy

    No tak jsem po dlouhých cca 25 až 30-ti letech navštívila salon Šula v Brně Bohunicích. Byla jsem dost překvapená z toho, že jsem chtěla něco nového, co se ke mě hodí - prostě nový image. Bohužel zůstalo to nějak jako při staru s otázkou "A jak zo chcete?" Takže jsem zase odešla s přesvědčebím, že žádný kadeřník se mnou nic neudeělá a jse to pořád stejně. Zaplatila jsem bezmála 1000,- Kč no a zase se stříhám aa upravuji vlasy sama.
    • Re: Vlasy

      To si pleteš *13*, to je Salon Šuta v Campus Square-obyčejný holičství v nákupním centru...The salon Šula je jenom v Dušní v Praze, takže v Brně máš smůlu. A určitě by Šula nešel do obchoďáku, to už by byl dávno v Paladiu...
    • Re: Vlasy

      To není salon Libor Šula. Libor v brně není,jste úplně mimo!!!! A než budete pomlouvat,tak se naučte číst!!!
  • Libor Šula

    Ahojky Libore,když jsem tě poprvé viděla na obrazovce hned jsem si dokázala představit tebe jako užasného kamaráda.Nedávno jsem si říkala že bych chtěla změnit imige,ale boužel nepatřím k ženám které umí kombinovat oblečení.Když jsem viděla jak s přehledem dokážeš proměnit ženu v dámu,hned bych tě brala za poradce,jenže jsem na mateřské a v podstatě finančně na to sama.Vím spoustu žen by od tebe chtělo radu tak se kním přidávám a prosím o pár rad jak se obléknout,kombinovat a vypadat šik.Prosím o odpovět at bude jaká koliv.Gábina *3* *3*
  • Už se moc těším:)

    Liborek je nominovaný na osobnost roku na www.esa.elle.cz Moje sestra ho moc dobře zná a prostě ho miluje,je to srdíčko:))) Já ho také zbožňuji,ale můj muž to nějak nerozdýchává:))Na začátku jara se prý vrací a to jako v Nahá jsi krásná,nebo co??? *4*
  • ajulina

    :D

    Libor je uplne uzasny!!!a kdyby nebyl gey tak by o nej stalo hodne zen....a ja bych byla mezi nima *14* *1*
    • Re: :D

      ano souhlasím,ja bych ho taky chtěla,je prostě nebezpečnej *4* *4* *4*
  • nika1979

    LIBOR ŠULA

    libor šula blahopřani
    ke svatku k dnešnimu- všechno nejjjjjjjj hodně zdravička štěstička moře lasky,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hodně fizičky kondičky.............hodně uspěchu karieře *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • denisska

    Mě strašně mrzí,že už ho nevidim každý uterý na obrazovce *9* a doufám,že zase v září ho uvidim v pořadu Nahá jsi krásná.Kéž by natočili nové dílo a pořad šel dál *9*
    • nika1979

      Re: denisska

      nejsi denissko jedina mně mrzí taky doufam že až poprazninach.take mislela§že by mohli opakovat oprazdninach. ale nedase. ačkoliv mohlo by být genialni co
      §§§
      §§§§ /////
      ******°°
      °°°°
      °°
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *9* *9* *9*
      • Re: Re: denisska

        Jakto nedá se?? *9* snad musí,nebo aspon může *9* já vim,že ale nemám pravdu,bohužel *9* můžeme jen doufat,že swe třeba objeví někde jinde,v jiném pořadu..
        • nika1979

          Re: Re: Re: denisska

          skus www.youtube.cz
          ta napiš libor šula
  • Libor

    Libor je úžasný, pozitivní moderátor. Jen doufejme, že se na obrazovku zase někdy vrátí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit