Přejít na výpis diskuzí

Lily Cole

OSOBNOST 26.6.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy b-day mozna nejsi nejhesci ale nemusí jít vždy v tomhle svete jen o krasu
  • Nechápu, proč bude hralt Královnu ze Zakletého dvora , když vůbec není hezká!!!!
  • ač nejsme zastánce dokonalosti a určité dnešní uniformity,ji teda jako krásku nedokážu vidět.jí nesluší nějak tak nic!!!! je s prominutím ošklivá.ale na druhou stranu-chápejme,že ze země ošklivých,jakou Anglie bezesporu je,nemůže vyjít někdo krásnej a že ona je tam považována za nejkrásnější ženu( vzpomente si na Bublu Bůčkovou z MVB)
  • Je mega extra ošklivá nechápu! Jo a maj tam chybu ve Sněhurce a lovci hrála Gretu a ne Rose! *10* *10* *10* *7* *9* *16*
  • já mam ten samej obličej - kulatej, oči dál od sebe a melej nos. Nechápu proč jí berou jako vyjmečnou takovejch lidí je plno jen ostatním přijdou ošklivý. Mě příjde její obličej takovej roztomilej a nevinej.
  • jjannissekk
    Je škaredá, ve všech reklamách byla škaredá. Na reklamy typu řasenky, stíny, make-up se vůbec nedívám, ať je tam nějaká kráska nebo není.
    A pokud se v nějaké objeví tahle, tak to radši přepnu, na její divnej ksicht se fakt dívat nemusím. Prostě je mi krajně nesympatická a tečka.
  • je nádherná. má užasně zajíamvej kulatej tvar obličeje a sexy malý rtíky! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Co je sexy na malých rtících ???
  • Je fakt že není nejhezčí, ale hezká je, má takový originální ( řekněme výjmečný tvar obličeje)obličej.
  • prý i Kate Moss,vždyt ta je krásná a tahle holka taky,hned v reklamě mě zaujala,ostatní ani nevim jak vyadali,pamatuju si že modelky vždy měli být výrazné,nepřehlednutelné a zajímavé a ne blondaté,vyžehlené tuctovky,ani nevim kdo je kdo
  • fuj ved ma hlavu jak lopta postavu ma peknu ale je strasne skareda *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit