Přejít na výpis diskuzí

Linda Evangelista

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotky niektorych osobnosti na tychto strankych by mali byt aktualizovane...ved Linda Evangelista uz dáááávno nevyzera,tak jak na tejto-"profilovej" fotke...naopak,podarilo sa jej uz poriadne zostarnut...
  • Luxus

    Nejzhezci zenska na Zemi. BOHYNE *14* *14*
  • joey.jordison

    hmm

    co to je proboha za stvoření? *9*
  • Milla & Linda

    Že ? Právě o tom tu ted přemýšlím...beztak jsou nějak v rodině...třeba o tom neví =D no ale vypadají skoro stejně já jsem si do včerejška myslela že v té reklamě je to milla...tak ok no...ale bylo tam napsané tohle jméno *15*
  • linda

    twl koukala sem na ní a upa vypadá skoro jak milla jovovich..člověk by si je skoro splet..ptž když třebas koukám na loreal paris ty ukázky tak si sou hrozně podobný..!!!nepříjde vám??ale milla jovovich je hezčí,mladší a je stokrát lepší..tu poznám..je prostě BEST!!I LOVE MILLA!! *3* *1* *15* *4*
  • Linda

    Mě se líbí. Už proto,že se narodila ve stejný den jako já. Ženy v býku jsou sexy. R *3* *4*
  • S tím frňákem

    by si asi u nás moc nepomohla. Že boduje ve světovém modelingu svědčí o vkusu veřejnosti a stačí se podívat, kdo vyhrává světovou Miss. Evangelista - slabší průměr. *9*
  • Tyrkysove oci??

    Tak ze ma nekdo tyrkysove oci, to slysim prvne. *9*
    • thenilly96

      Re: Tyrkysove oci??

      ja bych rekla ze je ma spis sedivy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit