Přejít na výpis diskuzí

Linda Mertens

OSOBNOST 6.2.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No úžasná hudba.Super skladby!Stále si počúvam The always on tv
  • Belgický známý a stále aktivní projekt Milk Inc. v čele se zpěvačkou Lindou Mertensovou, oslavil již krásných kulatých 15 let od svého založení. Do archívu songů tak přibylo například: Storm, Blackout, Fire, Chasing the Wind, Shadow, Everything, Nomansland, No Angel Remix, La Vache Remix, MIRACLE, Mixy, celá řada koncertů a mnohé jiné. Váš Autor - ma / mmmmm7772 ... _
  • Milk Inc._ //

    ...Úspěšná hudební cesta - projektu - Milk Inc._ - rokem 2008 - Pokračuje ! ... Po Singlu a Stejnojmenném Albu - "FOREVER" - Právě Aktuálním a Novým - Dnes už i na - YouTube.com - Písničkou - _"RACE"_ , ... - Natočenou v Krajině, Přírodě (Terénní Automobil, Písečná Pouštˇa Sluníčko ... :-) ) a na Skále či kraji Skály a v okolí, kde Linda Zpívá a Tančí a Regi jí k Tomu Notuje, Hraje a Doprovází na Klávesách ... ... . Tak tak jj o.k. ... *3* *3* with *5* = ... *4* *4* . ... .. . Ahojky..MA.. xx *3* *4* *4* . *4*
  • ...

    Ahoj.Na Druhou Stranu-život jde dále...-...a Méně je Více__... - Aneb:- A Méně Slov - je Více - Radosti a Kvality a Cesty k Úspěchu a úspěchům. - ... ...Mám Radost, ... že tu jsem alesponˇ a celkově - Fanouškem a Vaším Členem Klubu a Osobností ... - ... a že Tu - Můžu - Také Tvořit a tak ...-atd.. ... ... . + Tak Zatím Ahoj. Autor+ Váš Fanoušek - Michal_. ... . .Ahoj. ... .+++.+x *4* *4* *14* *4* *5* *4* *4* x
  • ...

    ...Ta Stránka - je Prázdná. Holá jako kuře. ... ...Vypadá Jako - Oškubaná Slepice. ... Ta Stránka!!!!!!!! . To není na Zpěvačku Lindu. ... ... To Platí pro tu - Krádež Textu-článku. ... Tedy Mého - Autorského Díla. ... Pozn.: Nu- "Boží Mlýny Melou Pomalu, ... Ale Spravedlivě a Jistě_!!!_... "_... ... . Aneb- Kdo to Mléko-Mě - Vypil_ ... - ...- Tak Vlastně - Ublížil - Nejvíce - Sám Sobě ... - A né Mě_!!!___ ... ... ... ... . + Atˇ - Pálí - To Svědomí_ ... - Toho Viníka Krádeže___ ...!!!______ ... ... . ++ .+ *7* *9* *15* *16* *16* *3* *5* *4* -.+ Ahoj. x
  • ...

    ...Ta Naše Mizerná ČESKÁ REPUBLIKA. ... Psát Něco pro Naše Lidi. Tak atˇ si ten - článek - ti - Zloději - snědí. Já ho znám. ... ... ... ... . Je to ostuda a mrzí mě to - na celou - Redakci-Osobností.cz_. ... ... ... ... ... ... Co je to - tohle za autorsko-radaktorskou- Spolupráci???...-a Tak???... ... ... ... ... ... Zamyslete se - Lidé_!!!!!!!!_ ___________... ... ... ... ... ... .+ Tak Zatím - Osobnosti. ... ... . ++ + *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *13* *13* *9* *3* *8* *8* *16* *7* *5* +...
  • ...

    2v1978-... - Linda+Milk Inc.+Hity+melodické a veselé a pozitivní a *3* a *15* a *5* a... Skladby a Písničky -od téhle Dámy...-...=-MA.- *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* .+x
  • ...

    +Nový odkaz je-www.milkinc.be/-,na Lindu... .+ Míša Most. M. .. + *4* *4*
  • ...

    *4* SUPER a Moc Děkuji. Ahoj. M. .+
  • Lindě.

    Už moc očekávám to moje dnešní a nové n zveřejnění životopisu. Děkuji. Váš MMMMM7772_.+ *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit