Přejít na výpis diskuzí

Linda Rybová

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná jemná žena s krásným jemným hlasem, který pohladí na duši!!!

  • nádherná ženská,přirozená,chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo,jestli má něco společného s Magdou Vašáryovou?,jsou jako jedna
    • Cooo?! To je ta nejumělejší,nejafektovanejši nepřirozená neherečka jakou jsem kdy viděl a slyšel. Řekl bych, že za její přetvářkami je něco zlého plné záště vůči nespravedlivému světu který ji strašně ubližuje.. Taková mátoha nepoužitelná, k plotně nebo k pytli s klíčky a luštěninou to však stačí... Taková smutná kapitola..
  • Myslím, že byla vždy blond a je moc hezká žena, stejně jako Katka...
  • Ať každý den se krásný zdá, pro Tebe a přání Tvá. Ať se splní Tvoje sny a nastanou jen krásné dny. Vše nejlepší k svátku přeje Pepíno. *3*
  • nechápu, proč se pořád odbarvujete. Měla jste krásné, husté hnědé vlasy a teď peroxidové peří:-(( Tak Vám to slušelo, v tomhle jste nevýrazná.
  • výborně hraješ. hodně zdraví i těm tvým pěkným dětem.
  • všechno nejlepší k narozeninám paní rybová
  • Nechápu, koho napadlo obsadit do role matky Martina Krause Lindu Rybovou?!?! I slepej musí vidět, ze to není mozny. Jsou skoro stejně stari. Nechápu! *16*
  • ales.marcan.5
    si virbona herečka uplne vinekajici jsem do tebe blazen jsi nejlepši bila si i dobra v ordinaci v ružove zahrade tam sem te potkal poprve viborna setřička maš tam stahove problemi nejřiv rozvod a pak michala tak hodna holka hodne smuli nejen staheve problemi řeššila probremi teba dite jeji nebo ostatni třeba bouračku *16* *12* *13*
  • *14* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit