Přejít na výpis diskuzí

Linda Vojtová

OSOBNOST 13.1.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy asi nechápete, že modelka má být především zajímavá, nemusí být prvoplánově krásná a tuctová. Modelka musí být výrazná, neokoukaná, musí se prosadit. Hlavně nebýt jako každá druhá je hrozně důležité a to Linda rozhodně není. Proto je to světová topmodelka, co ročně vydělává miliony dollarů a ty tuctový nány z miss, co ani nemají výšku na modelku se ve světě absolutně neprosadí :D Aby se člověk prosadil, tak musí vyhrát světové finále prestižní modelingové soutěžě a Linda v roce 2000 porazila dívky z celého světa. Tomu se říká topmodelka, ne ty slepice z českých miss, co by to takhle daleko nikdy nedotáhly.
  • Jsem nějaký zmatený, stále slyším, jak je pro Lindu důležitá rodina...
    A nikde ani zmínka o tatínkovi nebo bratrovi - proč?
  • Je to holka jako kdekterá, akorát měla šanci se venku uchytit, protože měla známosti. Teď psali na seznamu, že je nejkrásnější modelka od nás. No - dali k tomu fotky, že jestli tak vypadá - no nazdar! Ale každý má jiný vkus. Mně se osobně nelíbí. *5*
  • No určitě ti někdo věří, že kamarádíš s jejím tátou. Fakt, že vás to ještě baví takhle lhát! Jinak Lindě se ta reklmama na Mattoni moc povedla a moc jí to tam sluší :D
  • narozky

    VŠE NEEEEJ, LINDI...! *4* *4* *4*
  • bohudik

    Fanoušek

    Linda je krásná moc jí fandím *15* *15*
  • Linda

    Lidi kamarádim s jejím taťkou..je děsně fajn a je mu děsně podobná...
  • Linda

    Je to moc fajn modelka.mám jí ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit