Přejít na výpis diskuzí

Lisa Mantler a Lena Mantler

OSOBNOST 19.1.2017 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lisa a Lena jsou moc simpaticke chtela bich bejt jejich kamaradka oni chodi s marcusem a martinusem?
    • hele moje teta ma kamaradku a ta zna marcuse and martinuse osobne a nataci na youtube jmenuje se tam mila a a jeste zna lisu and lenu a nechodi z marcusem adn martinusem nechodi ona je napul ceska a napul norka jeji mama je norka a jeji tata je cesch. *3*
  • ale nefér je to,že LeLi nepřijedou do ČR, NIKDY TU NEBYLY A MYSLÍM SI ŽE SEM NIKDY NEPŘIJEDOU TŘEBA DO PRAHY *13* *13* *13*
    • hele jak sem rikala moje teta ma kamosku a tazna marcuse and martinuse odobne a jeste zna lisu and lenu a oni rikali ze mozna si udelaji vilet do prahy mozna jestli chcete jajim to vzkazu chcete tak napiste jo ja je uvidim o prazdninach tak jim to muzu vzkazat . *12*
  • Lena je větší a i starší, je větší o několik cm ale to můžete poznat na fotkách *3*
  • Nevíte, která z nich je starší? :D
    • Lena
    • Lena *3*
    • Ano starší je Lena o dvě minuty
    • Super holky
    • starší je Lena
  • My cousins i love❤
  • Vy jste ty nejlepší a nejhezčí dvojčata na svete
  • Ahoj Liso a Lena
    Jste nejlepší a nejlepší. Moc si přeju vás potkat ,splnil by se mi sen
  • nevíš náhodou jestli je pravda že Lukas Rieger jim napsal že jsou falešné??, *16* *16* *16* *16* moc mě to naštvalo *8* *9*
    • je to pravda?
  • Oni nechodí s Marcus&Martinus. Oni jenom chcou holku ale ještě nemají, aspoň vždycky když se jich na to někdo zeptá tak tak odpoví a oni by MMerům nelhali. *3* *4* *14*
    • ahoj já se jmenuji Eliška jste nejlepší holky, chtěla by sem vás někdy vidět ale já bydlím v Jablonném v Podještědí a vy v Německu jste nejlepší na Musical.ly.
  • Jsou nejlepší, někdo si možná říká”jsou rozmazleni” ale to není pravda jsou to NEJuzasnejsi twins co znám. Jsou to hvězdy na Musical.ly. Možná za nimi někdy pojedu tak mě sledujte na musical.ly :Vaness_17
    Můžu vám to taky dohodit.
    • Potkali jsme se v Berlíně u Potsdamer Platz Arkaden, jsou neskutečně milé a pořád se jen usmívaly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit