Přejít na výpis diskuzí

Lloyd Daniels

OSOBNOST 3.11.2009 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikykiss

    Ach jo! :(

    Šílená škoda, že Lloyd včera opustil X-factor! Už teď mě mrzí to, že ho neuslyším ve finále a při příštích kolech. Takže si jdu rychle postahovat jeho písničky,co zpíval,a hodím je na CD. :). Bude mi moc chybět!!!Snad jsme o něm neslyšeli naposled! - Můj blog o Lloydovi bude pokračovat dál, a opravdu doufám a vím, že bude ještě o čem psát. Vím taky, že mají takové malé turné(finalisté), jenže v datumech kdy maturuju, takže to mi není nic platné :D...škoda. Lloyde chybíš mi ♥ :( a hlavně tvůj hlas...
  • lue

    :(

    škoda že vypadl *9* *9*
  • nikykiss

    Welcome!

    Ahoj, tak jsem založila Lloydovi stránku tady na osobnostech. Je to skvělej zpěvák. Stále se ještě účastní X-factoru. Minule ale měl už na mále. Nakonec tedy nevypadl a drží se dál... Já bez toho abych slyšela jeho úžasnej hlas neusnu... *14* Takže doufám, že i tady v čr najde Lloyd nějaké fanoušky...
    • nikykiss

      Re: Welcome!

      Díky anet za přidávání fotek a videí! Chtěla jsem to sem dát a pak sem nějak neměla čas... Mimochodem v neděli byl Lloyd zase v "rozhodnutí" ale diváci ukázali svou podporu a poslali Lloyda do dalšího kola!!! Dozvěděla jsem se to až dnes ráno, protože to sleduju na youtube jinde to nejde, protože britská televize ITV v české republice nejde spustit-bohužel, chtěla bych to někdy vidět celé a naživo... i tak Lloydovi fandím!Snad vyhraje! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit