Přejít na výpis diskuzí

Lou Fanánek Hagen

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    punková žumpa!🤮🙂

  • MartinDyntar

    nadělím... každému... spravedlivě rovným a stejným dílem.... taky Žumpa, ale punková. Punková Žumpa!😂😂🤮🤮🤮😂🤮🤮🤮😯😉🙂

  • MartinDyntar

    Primitivní, hloupé, ubohé a laciné texty písní Tří Sester... na skutečně dobrý cover Die Toten Hosen nikdy mit nebude!

  • MartinDyntar

    velice ubohá holohlavá rádoby punkrocková žumpa... Fanánek nám asi tvrdí že punk je pro čechy bohužel asi jinde. Jen v české lehkomyslnosti, v najivním ubohém znevažování všeho skutečně dobrého co přinesl konečně punkrock nejen německých Die Toten Hosen v podání Tří Sester to jen velice uboze podřadně zábavně znevažujou a očernujou. Nejenže Fanánek nám z té své osobní lehkomyslnosti a ze své hluboké osobní najivity spadl pod vlak, ale ještě asi před tím ani už poctivě nezaplatil za práva k písni "Já Jsem Aleš" oblíbeným německým punkrockerum z Die Toten Hosen a tím konečně i Tři Sestry pak dnes alespon uspěšně hudebně zkrachovaly.

  • MartinDyntar

    Další impotentní holohlavá žumpa přál by si být prý rádskutečným PUNKerem či co a ptá se proč jím vlastně už není mu nikdo prý nezodpoví, tak už nezpívá. Pozor Fanánek ž zpívá jen v sebeobraně před médií a v duchodu, a to mu vyjde uplně na stejno..

  • MartinDyntar

    "Já jsem Aleš" vid Fanánku? Raději poctivě plat práva za tuto předělávku od Die Toten Hosen, doufám že tě to bude stát celí majland Fanánku a že 3 sestry zkrachujou. Kéž by!!! Tahle typicky tolik ubohá česká mentalita lehkomyslně parodovat co se dá! Nech si to pro sebe Fanánku, nikdo na to není ze skutečných rockových posluchaču zvědaví! A těch u nás evidentně moc není. Fakt ty jsi pankáč na entou, raději hraj a zpívej s Danielem Landou a nejlépe na Orlíku ty laciná hudební kreaturo. Na více nemáš než na prázdné a laciné kecy, které nemají se skutečným punk rockem vubec nic společného. Poslechni si od Toten Hosen raději písen "Altes Fieber", na ni by jsi svým hlasem textařsky už jakkoliv hudebně neměl. Tak to nikdy nedáš Fanánku, na to už se svým hlasem a textařsky stejně nemáš!!!...

  • Pane Fanánku jak se vám stalo že nemáte nohu??? *3*
    • Prý spadl pod vlak.
  • Borec!
  • Otázka .... kdyby někdo měl tu moc znovu otevřít hospodu Na kovárně v Bráníku co by jste pro to byl schopen udělat,tedy pokud vůbec něco.
    B.p. *5*
  • Fnymu s celého srdce blahopřeji k narození dcerky:-) *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit