Přejít na výpis diskuzí

Lucie Hunčárová

OSOBNOST 12.11.2015 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to že o sobě říka jaká je hvězda tak se neumí oblékat. Jinak je mi ukradena. Do teď jsem o ní nevěděla.
  • Je podle mého názoru dĕsnĕ snobská. Je dost trapny jak si vylévá srdíčko blesku a super.cz
  • Lucii Huncarovou jsem mela docela rada. Ikdyz jako tanecnice je prumerna a jeji vystoupení ve stardance pripominalo spis cirkusove vystoupeni. Netusila jsem, ze holka z panelaku bude tolik na prachy a ze utece vzdy za tim bohatsim. S onderem mela stabilni prijem a jistotu prace....ale s ridim je to jine a prijde mi ze najednou mela ve vztahu problemy. A tak se ridimu vyplakala na raminko a on ji ochotne utesoval a dokonce nabadal at ondera opusti. Njn zlatokopky hold maji preletavi zivot a je jen otazkou casu kdy pozna nekoho zamoznejsiho nez je ridi.
  • lucie je strasne sexy
  • Chtěl bych se s Luckou setkat osobně.
  • lucie je neuveritelne sexy ma nadhernou sexy postavu nadherna zena vzdycky kdyz ji vidim ve stardance tak se okamzite udelam
  • jste kouzelna a sexy
  • Krásně tančící ještě krásnější žena. Škoda, že má smůlu na partnery v soutěži. Rád bych si s ní jeden můj oblíbený waltz zatančil.
    • Také bych si dal říct, ale já raději Rumbu. *3*

      Vážně se na Vás vždy těším, úžasný pohyb především nohou. Miluji už Vaši chůzi (...latina se nezapře).
  • závistivá trubko :) jak tancuješ a vypadáš ty?
  • Lucka je pěkná žena, kusanec a mooc jí to sluší.U mně má přezdívku Hunčííí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit