Přejít na výpis diskuzí

Lucie Pernetová

OSOBNOST 14.6.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brno, 25. září 2013.
    Paní Pernetová, nikdy jsem o Vás neslyšel. Až do Vašeho dnešního rozhlasového čtení "Nebe, peklo, ráj" na Vltavě. Obdivuji Vaši perfektní artikulaci a fonetiku. Je jasně slyšet, že jste měla výborné učitele češtiny, kteří Vás dobře naučili vyslovovat všechny slabiky tak, jak se mají v češtině číst. Jste úplný opak některých rozhlasových hlasatelek, které místo i nebo y vyslovují e. Např. paní Jolana Voldánová pokazila jednu celou generaci naší mládeže tím, že místo např. Jelcin říkávala Jelcen, nebo že ledovci volile svého předsedu. Jednalo se o lidovce. Psal jsem jí o tom, ale ona to neuměla vyslovit jinak než po svém. Kdopak ji asi učil číst nahlas? A protože byla na obrazovce dvacet let, tak to je právě ta jedna generace, která to od ní pochytila a spousta lidí se po ní a jí podobných hlasatelů opičí. Posloucháte-li zpravodajství Českého rozhlasu (raději tak nečiňte, nakazíte se) tak tam můžete denně slyšet špatnou artikulaci a hlavně špatnou fonetiku. Mohl bych psát seznamy, ale již jsem se ujistil, že kritika je zbytečná. Ty chyby začínají v prvním stupni základní školy.
    Tak jsem se Vám vyplakal, ale Vás vyznamenávám a chválím. Přeji Vám trvale dobrý hlas a mnoho zdaru na divadelních prknech.
    Na těchto stránkách mi asi neodepíšete, tak uvádím jen svoje křestní jméno. S pozdravem Karel z Brna
  • skih

    ---

    no,všecko nej... *15*
  • Lucie Pernetová

    Milá Lucko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • kráska

    chtěl bych se s tebou pomilovat
  • lp

    dobrá kráska *14*
  • webové stránky Lucky

    webové stránky Lucie Pernetové: www.sweb.cz/lucie.pernetova
  • Lidé a Náhody.......

    ...A to jsem v Teplicích 7 Let Bydlel a žil a Dnes už Také a již shodou náhod - 17 !!! Let v Mostě... Jo ten Most a tak a to nové Divadlo ...- To také dobře Znám a Vím co To - o co tu prostě GOU!. I Ten Věk 1978_- máme stejný!!... . .+ PS_PF__2008_______.+ Autor k hudbě a spol.._mmmmm7772_______Ahoj..+ *5* *4* *4* *4* *4*
  • vystoupení

    Dobrý den, chtěli jsme Lucii požádat o moderaci akce pro děti. Prosím o kontakt. Spěchá. Děkuji Lucie Vaverová mobil: +420 606 673 703
    • Re: vystoupení

      vole to si piš někam jinam, a ne na její ,,oficiální neoficiální,, profil-kde skoro nikdo nechodí :D Tak co, zavolal někdo??
  • chyba v textu

    Chci jen upozornit na chybu. Lucie rozhodne neni rocnik 1973. Vzhledem k tomu, ze jsem chodila do stejneho Gymnazia o dva roky nize, tak ji tipuji na rocnik 1978-9. Doporučiji autorovi si informace overit predtim, nez neco uverejni *3*
    • Re: chyba v textu

      Zkopírovala jsem to ze stránek divadla, kde účinkuje - tam to tak bylo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit