Přejít na výpis diskuzí

Lucie Petrišková

OSOBNOST 10.2.2007 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele kravko. Dyť už je to stará babča ! Tak o co gou.Možná byla......Teď už není. Už se musí zařadit. K námuž nepatří. Jsme mladí a bujní.......... *5* *14*
  • Kdo to je?!!
    • Jedna bývalá mladá a krásná holka. Teď už jenom postarší ale pohledná slečna. *3*
  • Feťačka a lhářka...
  • závist PC povalečů

    *1* Zdravím *1* Lucii přeji jen slunečné dny a pište si tu co chcete. Znám ji ještě jako dorost a je to šikovná snaživá holka co nesedí v koutě, ale žije svůj život. Štíhlá a hezká je od přírody bez diet a trápení. Každé mládě má potřebu se vybouřit to k životu patří. Kadani žádnou ostudu rozhodně nedělá a rodičům už vůbec ne! Smršť s Marešem utichla a kdo je tu za hajzla teď? *5* že by proutník Mareš?
  • ajusinkal

    pup

    Vůbec není slavná a nezaslouží si být na osobnostech.Chtěla se zviditelnit tak všme řekla že spala s Marešem..Mně je jendo jeslti je to pravda..Souhlasím s Agátou:-)
  • Bulvár

    ježiš co to plácáte proboha. Není Vám tady náhodou od 12 do 17 let? Že to tak žerete a všemu věříte? Za celý případ mohou pouze a jenom redaktoři z bulvárních novin - není nad to někoho pomluvit, pošpinit a to je to, co oni potřebují. Teď to budou lidi jako vy řešit a budou kupovat jejich noviny. Je to pouze novinářský tah a Leoš podává poprvé žalobu na jedny inkriminované noviny. PS: nevěřte všemu, co se napíše v bulváru...
  • Leoš podváděl!!ne Ona!

    At je jaká je tak co mě nejvíc udivuje že všichni házej všechnu špínu na ni! Copak ona Leoše nutila? A ona je v tom víc nevinně než on. Na něj přece doma čekala manželka a syn, ne na ni! Ale Leoš je podle většiny ten chudáček kterýmu přejete silný nervy a ona je špinavá coura co? Copak Leoš není rovnoprávnej člověk aby nemohl říct ne? Lucie ho brala jen jako milence a ani vlastní vztah neměla takže ona v tom vztahu tou zadanou nebyla! Copak sakra tohle nikdo nevidí a jen viníte Lucii a ještě píšete kraviny jako Leoši přeji ti silný nervy! To jsou všichni fakt tak slepý nebo tupý? To že někdo nezadanej spí se zadaným určitě není to pravý ale dělá do v dnešní době kde kdo a jestli to ten dotyčnej dělá je jen na jeho morálce. Kdyby nebyla Monika blbá tak už dávno pošle Leoše někam...Leoš by se měl taky zamyslet..Bohatej týpek jako on kterej miluje pařby a divokej život tak by neměl trápit manželku která je kvůli němu jen kvůli prachům a ještě si s ní pořzovat děti..Ale to je taky na něm každopádně ten kdo by měl mít vyčitky a koho by měli lidi odsoudit ve vztahu Leoše a Lucie je rozhodně Leoš!! V tomhle měla Lucie pravdu..A jestli šnupe káčko? Hodně modelek možná i většina a vlastně všech celebrit to dělá jen to na ně většinou nepraskne..! A je už plnoletá ne a má právo rozhodovat si o svym životě! Já nepřeju Leošovi ale jí silný nervy protože taková špína co na ní "slepý" lidi házej je fakt humus..
  • Slova

    Lucii znám osobně a vím jaká je, když jsme se vídali skoro 8 let. Slova jako kráva a podobně jí neublíží. Ona má svůj svět a žije jen sama pro sebe. Ona musí být to nejlepší, ona je "něco" a my všichni jsme špína. Co se týče její inteligence, udělejte si obrázek sami, ale to že nemá ještě ani uzavřenou střední školu, to už mi přijde trošku vtipné. Lucie je člověk, který musí být středem pozornosti a udělá proto všechno, ať se děje co se děje, a vůbec nemyslí na následky. Dělá ostudu jak rodičům, tak Kadani, ze které pochází. Chudák maminka je možná ráda, že si staví domek a mají s manželem nové auto, ale jakmile se jí někdo v jejím obchůdku zeptá na dceru, radši sklopí oči a nevyjadřuje se. Kdyby jste se její mamince koukli do očí uvidíte lítost, smutek...A Lucii? Je to ukradené... hlavně že ona je na stránkách bulvárních časopisů a je vidět její jméno...
    Kdokoliv tu může napsat, že všichni co jí nadávají že je to závist. Ale převážná většina lidí nezávidí..co taky... závidět špatnou pověst? Závidět to, že se na "vrchol" dostala podplácením a sexem? Tohle je politování hodné a ne k závidění... *9*
    • Re: Slova

      K vašemu příspěvku mohu říci pouze jedno.Jste hlupák a opravdu "špína" tak jak jste zde uvedl.Jedna věc je jak a co píše bulvár a druhá věc je otázka co vás opravňuje hrát si na spravedlivého a světce.Stejně tak i druhé v této diskuzi.Znám ne Lucii (pouze od vidění na ulici),ale hlavně znám jejího tátu 20let(maminku méně).Za to ,že je sem taháte na tyhle stránky,popisujete kde maminka pracuje jste opravdu špína!!!A možná jestli jste z Kadaně tak se potkáváme na ulici.Nevím jestli jste ženská nebo chlap,ale asi pěknej tucťák nebo tucťačka.To co píše bulvár jsou opravdu jen bláboly ve smyslu - "na každém šprochu ,pravdy trochu", ale kdo ji kde opravdu chytil za flígr a vytáhl z něčí párty a nebo postele ?Kdo ji chytil brát drogy ?Že odmítá testy ? Já drogy neberu a taky nemám zapotřebí komukoliv a zvláště ne bulváru dokazovat,že jsem čistý(popravdě on to také na mne nikdo nechce).Možná nebyla po vůli nějakýmu dacanovi z bulváru a tak jí to chtějí stylově "osladit".Šel jsem sem jenom proto,že mne upozornil známý na tuhle stránku jinak na tenhle hnůj nechodím.Jen mne mrzí,že jsem si zapomněl vzít vidle abych to tady mohl trochu proházet.ˇJestli má Lucie nějaké problémy ať si je řeší sama.Je dospělá,ale tahat sem rodiče tak to je docela síla.Vám a mnohým zde nepřeji v životě nic dobrého.A ať vám to osud tu vaši otíravost a zlou vlastnost vrátí.Vím,že to není správné a postrádá to toleranci a nadhled ,ale někdy to nejde jinak a snad mi osud odpustí.
  • životopis

    OOooo jaký bohatý životopis.... a to povolaní to musí byt taky náročný job
  • Lucie

    Nevím, jestli Lucie s Leošem něco měla nebo ne ale soudě podle jejího chování a vyjadřování si myslím že neměla. K Leošovi mě vůbec toto děťátko nepasuje.... Navíc nevím o tom že by byl nějaký důkaz, kterým by to dokázala. Je to prostě divný. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit