Přejít na výpis diskuzí

Lucie Štěpánková

OSOBNOST 28.7.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jak se maš ja se mam špatně piš proč protože ja nikdy neusnu kdiš mi nenapíše mi básničky prosím odepiš mi od lucki štěpánková
  • Ahoj ja se menuje lucka štěpánková jaci a bisi přjel knam prosim jaci ti piznal lip odepiš mi
  • Vo drlaš tetkom rano jasem venku mrzlich
  • Ahoj napiš mi nico otobje prsim odepiš mi nibo nebudu spat jaci tě videt tebe z obrázky jak tapetu od lucki štěpánková dobru noc pěknej si vispinkej zejtra deš do prace jesli jo tak mi napiš mi nebo zustavaš doma odrpiš mi papa spominam natebe a ti taki spominaš nebo ne odepiš mi
  • Ahoj maš rad nanuka protože ja ližu nanuka
  • Ahoj jak se maš
  • Ahoj ja mislim natebe moc a moc mje ci zda otobje že sme mjeli miminko ja a ti
  • Ahoj maš naki obrázky ja ti pošlu obrázek napiš mi neska dopisi jesli maš lasku od lucie štěpánková 20let a tobje je kolik let odepiš mi papa miluješ mje odepiš mi
  • Ahoj ja ci du koupat se a ti co budeš dělat zejtra rano jaci probudim a du uklizet a potom du ven delat dřivi a sama du ven
  • Ahoj jak se maš ja se mam špatně viš proč protože ja ci lasku ja nemam lasku protože ja sem mejla lásku ale jasem cho vichodila protože mi nadaval jasem nanej nadavala že fituje janechci fitaci do mrzlic jaci bojim žemi znaselbi a ti fituješ nebo si normani kluk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit