Přejít na výpis diskuzí

Lucie Křížková Váchová

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je opravdu nádherná a jako moderátorka velice příjemná a sexy.
  • Lucie

    krásná, milá, inteligentní *14* nic víc není potřeba dodávat!
  • Domažlice

    Díky Lucie. To jsem ani nevěděl že k nám do Domažlic jezdíte. Až tady zas budete rád se přijdu podívat.Taková fotečka s Vámi to by pro mě bylo něco. Mějte se skvěle. *4* Moc Vám fandím
  • Akce

    Ahoj Lucko,není ti líto, že tvá nejlepší přítelkyně Radka žije v Londýně a tím pádem se moc nevidíte? Lítáš někdy za ní? Nás fanoušky to mrzí, že Radka je fuč a nejde ji moc vidět a dokonce už snad přestala být modelkou. Občas se někde mihla a teď vůbec. Luci, neplánujete spolu nějakou společenskou akci, módní přehlídku,společné focení, rozhovory, charitu? Moc vám to spolu sluší, jste obě krásné a hlavně miloučké!! Vypadáte jako sestry, už vám to někdo řekl? Já myslím, že určitě. Jinak ti Lucinko přeji, aby jsi úspěšně dostudovala v Plzni, protože poctiví studenti za kauzu nemůžou a ty určitě patříš mezi ně *4*
  • práva v Plzni

    Ahoj Lucko,
    jak se díváš na kauzu práv v Plzni? Pokud vím, sama jsi mezi studenty, kteří se na tuto fakultu dostali nestandartní cestou - bylo ti uznáno studium na soukromé škole. Nebyla jsi tedy přijata přes klasické přijímací řízení a i to je dnes velmi kritizováno.
    Jinak neříkám, že nemáš znalosti, a že se neučíš nebo dokonce, že tu školu studuješ jen kvůli úplatkům, atd. To si vůbec nemyslím, naopak. Spíš by mě zajímal tvůj názor na tuto fakultu a jak se na celou kauzu díváš ty.
    • Re: práva v Plzni

      Ahoj Ali. Celá kauza mě velmi mrzí. Ano, patřím do skupiny studentů, kteří přestoupili na fakultu z Vysoké školy v Karlových Varech, ale podotýkám, že to není nestandardní cesta. Přestup mezi vysokými školami je ze zákona povolen. Měli jsme celkem přísné podmínky - během tříletého studia ve Varech průměr do 1,5, po vykonání bakalářských zkoušek ještě dvě rozdílové zkoušky z teorie práva a z obecných dějin státu a práva (vše u kantorů ZČU) a dále jsme ještě psali speciální přijímací test. Z celého tříletého studia ve Varech nám byl uznán jeden rok, takže jsme všichni (tento postup už probíhá několik let) nastoupili do druhého ročníku ZČU. To, co bývá předmětem kritiky, je hlavně nejasné uznávání zkoušek z některých předmětů, které jsme vykonali ve Varech. Není nikde ustanoveno, které předměty nám mohou být uznány a které nikoli. S touto kritikou souhlasím a doufám, že se to v rámci současných úprav změní.

      Pevně doufám, že se situace kolem naší fakulty uklidní, že budou potrestáni jen viníci, nikoli všichni studenti. Bylo by to opravdu smutné, protože školou prošlo hodně kvalitních lidí a máme zde hodně kvalitních profesorů. Nikdo z nich si nezaslouží být pomlouván a haněn v souvislosti s kauzami, které se na fakultě objevily.
      • Re: Re: práva v Plzni

        Dobrý den,
        s Vaším názorem celkově souhlasím. Myslím si, že největší problém je nedostatečná průhlednost veškerého studia, přijímacího řízení..., bohužel to v očích veřejnosti nyní vypadá,že je vše záměrné a kryje nestandardní studium.Ohledně Vašeho přestupu, uznávání studia a studia v K. Varech, myslím, že podmínky( i když zvláštní) byly dopředu dané, a že jste jen využila situace, za to Vás nikdo nemůže vinit a napadat. Jen bych se Vás chtěla zeptat jak je to s Vaším individuálním studijním plánem? Na většíně škol se individuální studijní plán může povolovat jen na základě splnění určitých podmínek a většinou poměrně přísných.
        Děkuji za odpověď, přeji krásný den a už se daným problémem netrapte, ono to nakonec dobře dopadne :-).
        • Re: Re: Re: práva v Plzni

          Dobrý den, Petro. Díky za zprávu. Individuální studijní plán jsme dostali všichni přestupující z Varů. Po dodatečném přijímacím řízení jsme totiž zahájili studium až v polovině druhého ročníku a museli jsme splnit během letního semestru některé zkoušky a zápočty za první ročník a za zimní semestr druhého ročníku. Individuální studijní plán nám zůstal doposud. Já osobně už tuto upravenou formu studia nevyužívám, protože mám splněny všechny resty, které se po přestupu musely dohnat...
  • počasí

    Musím dát za pravdu, neboť paní Lucie patří do svaté trojice na obrazovkách TV. Je neskutečně krásná, inteligentní a není nafoukaná. A je to Plzeňačka !!! Moc Vám fandím Lucko *3*
    • Re: počasí

      Díky vám:)
  • dneska krása

    Dneska Vám to Lucie v těch černých šatech a silonkách neskutečně seklo. Dokonce jsem si Vás i nahrál. Jste neskutečně krásná žena, závidím Vašemu manželovi. Nejsem žádný úchyl, ale Váš veliký obdivovatel. Musel jsem Vám to napsat Lucie, tak se na mě nezlobte! Fakt krásné počasí. Taky se mi líbí že jsem chodíte a odpovídáte na vzkazy, to dělá málokterá celebrita. Tak se Lucko mějte, moc Vám fandím! Leoš z Domažlic
    • Re: dneska krása

      Díky Leoši za váš příspěvek, potěšil mě. Zdravím do Domažlic! Každoročně tam jezdím na gymnastické závody...
  • Gratulace

    Lucko, vše nej, nej k narozeninám a hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka *4* Mám tě moooc ráda, jsi takové sluníčko *3* A je prima, že je tvojí kámoškou Ráďa Kocurová. Jste si hodně podobné, prostě skvělé slečny. Luci, oslavíš narozky i s Radkou a když už o ní píši, nevíš jak se Radka má? Dlouho nebyla v počasí *14*
    • Re: Gratulace

      Ahoj Adél. I tobě děkuji za přání. Radka se má skvěle. Žije v Londýně, do Čech se vrací jen jednou za měsíc, teď to bude konkrétně koncem týdne, tak se jí v počasí určitě dočkáš:).
  • Všechno nejlepší!!!

    Lucinko, všechno nejlepší k Tvým Narozeninám a ať se ti ve všem daří, jinak v Litoměřicích na výstavě Tempo 2009 si byla skvělá, ještě jednou díky za podpis a zase někdy přijeď do Litoměřic. *14* *4* *14* *3*
    • Re: Všechno nejlepší!!!

      Ahoj Ondro. Dodatečně děkuji za přání k narozeninám. Třeba vyjde čas na Tempo 2010:).
  • Parfém

    Ahoj Lucinko, za prvé musím tobě i tvému manželovi popřát do společného života hlavně zdraví, hodně lásky, žádné mráčky a chci tě poprosit, zda by jsi mi neupřesnila značku tvého parfému *4* Odpověděla jsi mi, že několik let používáš Dior Pure, ale těch je několik druhů *3* Nemůžeš mi to upřesnit? Móóć děkuji. *4*
    • Re: Parfém

      Ahoj Péťo.Aha, to jsem nevěděla, že jich je více...Na samotném parfému je napsáno jen Dior Pure a je to taková perleťová baňka ve tvaru kuličky... A děkuji za přání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit