Přejít na výpis diskuzí

Lucy Griffiths

OSOBNOST 15.1.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucy

    Viděla jsem celou třetí řadu Robina Hooda,lucy se objeví až úplně na konci,když bude Robin umírat.
  • catchamouse

    zklamání

    Byl jsem zklamaný, když Lady Marien zemřela, chtěl jsem, aby žila, pak jsem se dozvěděl že Lucy Griffiths nechtěla točit 3. řadu a tak se nechala v seriálu zabít.
  • zdechne

    nemám ji ráda aspoň že v Robinovi zdechne *1* *1* *1*
    • Re: zdechne

      úplně s tebou souhlasím *3*
      • Re: Re: zdechne

        přesně tak , smrt si zasloužila alespoň potom co řekla Guyovi ... blbka :D *10*
  • Mmm

    Moc pěkná holka nejradši bych ji...:Dto si domyslete:)
  • nwm

    Jako Lucy je fakt hezká *1* *15* *4* na RH se koukám každej den na fotovz.ic.cz *3*
  • R

    Prostě LUCY je nejhezčí ženská na světě ja bych byl taky nejradši Robinem (Jonasem) a zabil bych gisbrona aby LUCY žila mám jí rád od 8 let ji muluju...a chci aby bylave 3 řadě jinak to bude nuda.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • R

    nejradči bych byl robin a zabil gisborna a serifa.Aby LUCY byla živá prostě je to nejkrásnější holka na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • R

    Lucy Griffiths musí hrát v 3 řadě
    • claire.d

      Re: R

      nee asii, jinak to bude dobre onicem!!!!
  • Lamas

    Takže je to nej ženská na světě a jako celým já chci být Robinem (Jonasem) ...Prostě je LUCY nejhezčí na světě *14* *14* *14* *14* *14*
  • fotky

    prosím vás za jak dlouho se tady objeví fotky když je tu dám??
    • Re: fotky

      možná tak 3 dny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit