Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Kantor

OSOBNOST 24.3.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Mně se teda ten Lukáš moc nelíbí. Já ho za krasavce rozhodně nepovažuju. Daleko hezčí je Tafrob. Ten je krásnej. Ale chápejte, že je to jen můj názor, jo? Díky. *5*
  • Lukáš

    Lukáš se nejdříve líbil ale až teď jsem zistila že toto neni žádná láska jak tu všichni ho nazíváte!tuhle lásku si tak maximálně můžete zapsat tak do deníčku ale aby svámi chodil tak to asi ne!sama to mám vyzkoušený že když se zamilujete do staršýho kluka tak nemáte šanci!jo holt takovej je život
    • Lukáš

      no hele nemusime s nim chodit, ale tu lasku k nemu muzeme citit vnitrne...proste si to muzem jen predstavit ale byt to skutecnost pro nejakou holku tak by byla snim ted jasny?jen si to predstavujeme... *4*
    • Re: Lukáš

      Tak s tebou vůbec nesouhlasím.. Třeba je to jen tvůj případ víš.. Já mám zase vyzkoušený, že když je starší tak je to lepší.. A Lukáš má taky rád mladší slečny..
  • Terik

    ...jo Lukin ten je nej stene!! *1* na tebe zadnej z nich nema neboi chlape!!! *15* ty to dycky dotahnes nejdale pac ses nejlepsi ses ednicka!!!nikdo inej na tebe nema!!...ne je ze ses nejlepsi ae taky nejfezci!! *8* ploste ses edinecnej klasawec<3...:-*...MucQ te...cela bych te nekdy poznat ty wo!!... *8* ses fakt pecka takze ete ednou ses nejlesi a nejhezci a to se nezmeni wid!?...tak papa...posilam pusinu *14* *14* *14* *14* MucQ te...pa...
  • kattysek

    All-x

    Nevim co bych k nim dodala,slova nestačííí jsou prostě nejlepšííí <3
    A hlavně je moc milej Lukášek *4*
    • Re: All-x

      cawec *5*
    • Re: All-x

      nazdarek
  • adiiiiiiiiiiiisek

    čaučes

    Docela by mě zajimalo jak se dostak k ty roly v tom filmu jestli sel na nejaky casting a nebo si ho nejak nasli .......jestli to nekdo vite tak pisnete
    *7*
    • Re: čaučes

      Lukáš je herec v divadle, je z Brna, blízkými přáteli rodiny jsou i slavnější herci, stačí si zajít na casting, když víš kdy a kam a je to... Takhle podobně to bylo i u něho...
  • Všechno nejlepší

    Lukáši, všechno nejlepší k svátku.
  • All-X

    A jak se tu probíraly ty vlasy, tak se mi líbil i když je měl ostříhané a aji když je měl dorostlé. Je krásnej.
  • All-X

    All-X jsou super a Lukáš působí strašně mile. Sice jsem s ním nikdy nemluvila, ale vypadá, že bude takej moc hodnej. All-X jste super. A ano, pište sem někdo. A je takej sladkej, na jeho stránkách jsou fotky, když byl ještě malej a je fakt moc roztomilej.
    • Re: All-X

      máš pravdu, on je úúúúúúúžasnej. a hrozně
      kráááááásnej. *14* *14* *4*
  • ...

    Pište jsem někdo. *9* *9*
  • Téééda

    Ahojík.No teda.Dlouho sem tu nebyla, protože sem byla v zahraničí.Pak se sem kouknu a to sem teda nečekala.Taková nuda.No co.Když nikoho nic nenapadá tak bysme to měli nechat plavat ono se možná něco objeví časem samo.Mějte se pěkně. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit