Přejít na výpis diskuzí

Lumír Olšovský

OSOBNOST 20.8.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teplouš

  • ahoj Lumire vsechno nejlepsi k Tvemu dnesnimu svatku hodne zdravi stesti spokojenosti a lasky zdravi te tvoje fanynka Marketa byli jsme spolu na veceri v zamecku v Doubi .Vzpominam na spolecnou veceri.y
  • Vše nejlepší k svátku
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) *14*
  • Lumíre, vy jste úžasný. Máte perfektní styl, a moc jste se mi líbil v Ošklivce Katce, a v pořadu o vaření, kde Vám dala Janička Kratochvílová zabrat.:)) Ale vy jste to zvládnul s elegancí sobě vlastní.


    Přeji mnoho úspěchů a pěkných rolí. Držte se, a ať se Vám jen a jen daří.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :) :3
  • přání

    Milý Lumíre
    Přání dobrému zdraví,štěstí a všechno
    nejlepší k dnešním narozeninám.
    *4* *4* *4*
  • lumírko pedej,pedej...xD..

    chodil na zš rovniny v hlučíně a byl s mým tátou kámoš jestli tady někdy bude tak at si to přečte vzpomínáš si na marka kalivodu bydlel vedle vás s rodiči.. *3*
    • Re: lumírko pedej,pedej...xD..

      hej theresso u mně to bylo to samý akorát se můj otec jmenuje Tomáš Grabovský :)
    • Re: lumírko pedej,pedej...xD..

      jsem jeho dcera
      • Ne nejsi
  • nika1979

    AHOJKY L:O:

    jste fajn idol bajo
    viděla jsem vas aj v reklamě...jak jste pouštěl draka.jste to vy lumirku olšovský-dik *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zanetti

    Hugonek

    No jo, Lumír je sympaťák s krásným hlasem, to se musí nechat. Ráda se na něho koukám a zvlášť v Ošklivce Katce. Hraje Huga fakt dokonale... *14*
    • nika1979

      Re: Hugonek

      to jo je skvelej superrrrrrrrr sexy herec taky daber ................ mam ho velice rada zbožnuju ho moc zlasky ..
      at mu to vide stim jeho patnerem........ taky jse moc liby proněho.......... mladunky hezunký sexy......... nejjjjjjjjpar 1............ *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *7* *7* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit