Přejít na výpis diskuzí

Manfred Stücklschwaiger

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Silvie

    Opět jsem shlédla Medicopter asi po tisící, ale jen do páté řady, druhého dílu, dál už to pro mě nemá smysl😉. Na tomto seriálu jsem doslova vyrostla, miluju ho a nikdy neomrzí  😍 nejradši mám samozřejmě postavu Thomase - Manfreda, to je tak super postava, nejvtipnější hlášky a super narážky přesně v hodnou dobu😃 až mě po každé mrzí, jak odbyli tu jeho smrt a pohřeb, když zemřela Gabi, tak to bylo jen o ní a dokonce další díl, tady to bylo spíš O Michaelovi, což je trochu škoda, ale jinak nejlepší seriál, jaký kdy mohli  natočit  ❤️

  • Máte niekto Manfredovu adresu, kde býva alebo E mailovú?
  • Mam ho velmi rada je to super herec najlepsi a jeho zena za ho opustila bola asi trosku
    • Pravda aj ja chcem lietat
  • Další den s datem 21.ledna je opět tu a Many slaví úžasných 50let. Zbývá jen pogratulovat a přát ať jsou jeho úspěchy pořád tak velké *4*
  • Je to nejúžasnější chlap, dal mi motivaci se stát pilotem. Od letošního roku nastupuji na kurz, kde se budu vycvičovat do záchraného týmu.Sice to byla jen jeho postava, ale motivaci mi dal úžasnou a nezapomenutelnou.
    Achjo, nejradši bych ho měla u sebe.
    • jseš stejně odvážná jako Thomas Wachter :)
    • Naprosto souhlasím, Manfred je můj vzor a toužím po létání...Role Thomase Wächtera mě naprosto nadchla a doufám že jednou taky poletím :3
    • To je moc pěkné že ti Manfred dal motivaci :)
      Mě dal zase motivaci k tomu že čím chci jít za tím si půjdu.A taky že jsem díky němu lepším člověkem.
      *14* *14*
  • Přeju Manfredovi všechno nejlepší :) *14* *14*
  • Thomas a biggi

    Thomas a Biggi jsou nejlepší z Medicopteru 117 neboli Manfred a Sabine
  • Manfred

    Vím, že to tu sice už několikrát zaznělo, ale nemůžu si pomoct, abych to sem taky nepísla....Manfred je opravdu skvělý a velmi sympatický herec, který v Medicopteru zazářil, ale musím se přiznat, jak jeho postava-Thomas chtěl zachránit Michaela a tragicky zahynul (jenom ta jeho postava), tak mě už ty další díly ani tak nebraly.....Prostě Thomas tam byl jedinečný... *14* *4*
    • Jsme dva, byla jsem malej capart (asi něco kolem 8 let?), když jsem na Medicopter začla koukat, Tamasovu smrt jsem ořvala :D bavili a baví mě ty jeho hlášky :D (Nejvíc mi utkvěla v hlavě ta, jak přišel Ebelzieder a chtěl po něm hlášení, proč ta helikopotvora sežrala tolik paliva za poslední období :D )
    • ..súhlasím... Thomas bol najlepší pilot z MC 117 . Keby som ja bola režisérkou tak jeho postavu nenechám zomrieť, radšej by som bola keby zomrela Biggi alebo keby Biggi odišla kvôli tej zranenej hlave, tú by nahradil Jens, ktorý by zomrel a toho by nahradila Gina a tak by to ostalo. Proste Thomas Wächter si smrť nezaslúžil lebo to bol skvelý pilot,najlepší zo všetkých, hlavná postava s oceľovými nervami a skvelým zmyslom pre humor a tie jeho t.o.p. hlášky *14* najväčšia chyba ktorú tvorcovia spravili je Thomasova smrť, Jens je oproti Thomasovi nič.....Thomas je 1 a Manfred je jeden skvelý herec z Medicoptru 117! A naozaj dáva motívaciu k lietaniu, pretože ked ho sledujete a vidíte aký je rýchly/pohotový ako ovláda to ich miminko, tie otáčky a všetko tak žasnete! Pre mňa jedna z naj postáv!! A to ako malá som ho asi moc v MC 117 nemusela...ale teraz si uvedomujem že jeho postava bola TOP ! *3*
      • napilno2003

        Hlavně, Manfred alias Thomas z Medicopteru odešel dobrovolně, ale dle mého názoru mohl být v Medicopteru od začátku do konce, stejně jako Petr.

    • Přesně tak potom ty díly neměly cenu
    • Reakce na- abbygailscuito. Ano, plně s tebou souhlasím, taky už mě to teď nebere. A stejně, "první a drhá" směna byly NEJLEPŠÍ!!!! (1.Thomas, Michael a Petr; 2. Bigi, Gebriela a Ralf) Teď už to za moc nestojí. *3* *4*
      • Taky souhlasím...ty původní týmy byly nejlepší..po smrti v Medicopteru Thomase už mě to vůbec nebere...prostě Thomas alias Manfred byl je a bude nejlepší...:)))
    • Re: Manfred

      *3* .suhlasim ...manfred tam je-bol-bude najlepsiiiiii.... cmuk *14*
  • já to nechápu...

    Ahoj, na netu jsem se dozvěděla, že Manfrd tragicky zahynul 28.března.2007 při natáčení nových dílů Medicopteru. Asi se šel podívat na natáčení nebo co já vím,protože jeho postava Thomas je dávno na věčnosti. Byl to opravdu skvělý herec. *14*Prosím vysvětlete mi to někdo. Děkuji
    • :(
    • Re: já to nechápu...

      Ahojky!Kája má pravdu, nevím, kdo tuhle mylnou a šokující zprávu roznesl, ale faktm je, že Manfred je naživu a 100% ještě dlouho bude!I když uznávám, že mě tahle zpráva zpočátku taky dost vyděsila... *4*
    • Re: já to nechápu...

      kája má pravdu.nevím,kdo tuhle mylnou a šokující zprávu roznesl,ale fakt je,že manfred je naživu a 100% dlouho bude. *4*
    • Re: já to nechápu...

      Ahoj, nedělej si těžkou hlavu, ta zpráva je omyl. Manfred je stále mezi námi a jistě ho ještě uvidíme v mnoha pěkných rolích. Měj se, Kája.
  • podpis

    Prosím výs pokud máte nikdo jeho podpis pošlete mi ho prosím na E-mail karkase@setnam.cz *3*
    • Re: podpis

      Podpis sice nemám,ale mám adresu. Tak jestli máš zájem, tak odpověz na tuhle odpověď sem do diskuze a já ti jí pošlu.... *3*
      • Ahoj, ty máš opravdu Madfredovu emailovou adresu? Prosím pošli mi ji na email Jana.Lokajova@seznam.cz díky :)
      • Re: Re: podpis

        Ahoj, pošleš mi pls tu adresu??? dík Laura *3*
      • Re: Re: podpis

        cawkyyy...mas manyho adresu?.....PLS. POSLES MI JU......DIK.... *4*
      • Re: Re: podpis

        awojy.....ty mas fakt manfredovu adresu?........Poslala by si mi ju?....pls.
      • Re: Re: podpis

        fakt? joooo? *14* *3* *3* *3* tak jj tak mi jííí pošli ok? *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit