Přejít na výpis diskuzí

Marco Pantani

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byl, je a bude pro me ten nejlepsi

    To co se stalo se stat nemelo.takovy clovek si to nezaslouzil zaplatit za to vse tim nejdrazsim na svete.ja ho sice nevidela jak vyhraval ale vynahrazuji si ho ted kdyz se divam na videa a je to pro me vzor a kdyz jedu zavod tak si porad rikam ze kdyz to dokazal on tak to musi jit aspon s casti taky.pro me je NEKDO kdo toho moc dokazal a nezapomenu na nej.je pro me vsim *14* *4*
  • Nejlepší

    Marco Pantani byl pro me BUH!!! a ze obvinovali jenom jeho,tak to bylo ubohy.Co takovej Armstrong.Ten dopoval,ale nechali ho na pokoji.
    • marw

      Re: Nejlepší

      prosimtejak vis ze Armstrong dopoval?? jemu v krvi ani v nicem nic nenasli ale Pantanimu jo.
  • ...

    Za to můžou novináři ... kdyby ho nechali na pokoji a neobvinovali z něčeho co není pravda tak by všechno bylo jinak *9* Stejně tak letošní Tour ... mělo by se něco dělat než nás cyklisty naprosto zničí *13* Pantani byl Bůh a snad se na něj nezapomene *9*
    • Re: ...

      Ahoj,..bylo by naivní si myslet,že někdo v té špičce nebere,prominte mi to a zvlášt Ty Lucinco.Kdo říká,že jsou čistí,zároven tvrdí že všichni cyklisté až do Grega Lemonda včetně, tedy do zač.90.let,byli flákači co dělali svou práci/sport špatně!! -stačí totiž porovnat časy známých tras a dojezdů...a to nevysvětlíte technickým vývojem.(Vysoce sofistikovaný řízený doping a pravidla jako že jezdec si bez lékaře nevezme sám ani "aspirin",atd.,lze přibližně datovat od poč.90.let..,tam byl ten výkonový a rychlostní skok..)Jinak jsem stejný fanoušek jako vy a obdivuji heroické výkony lidí jako byl skvělý Marco Pantani,vzpomínám na něj,je legendou a také jen člověkem..Myslím si,že Armstrong,který toho sám spapal víc než je dnes ještě známo, mu dost ublížil..
  • Nikdo nezávodil s takovou agresivitou.A hlavně do toho šel i když nebyl uplně OK a to zněj udělalo legendu.Kdo ho viděl v uniku,dá mi jistě zapravdu,že na jeho styl závodění nezapomene.Nebyl žádná sračka,která se schová v háku.Prostě za to vzal drtil je všechny.
    • Re:

      to mas naprostou pravdu. a to kdyz byl v uniku a podival se dozadu aby jeste poskadlil ostatni, bylo neskutecne.cekal aby si to mohl s nekym rozdat.
      Byl to borec a pro je do ted a vzdy bude.
      Mel strasnou smulu a myslim ze za to vse muze nejvic ten clovek z toho casopisu.ten porad chodil a delal problem.ja bych mu dala ranu aby se vzpamatoval. a pak se na nej vykaslala i ta jeho pritelkyne a to mi prislo moc bolestne kdyz se na cloveka vybodne v nejhorsi chvili clovek nejblizsi.
      vzpominam na nej porad kazdy den a premyslim jak to tak vse dokazal zvladnout.
  • muj nazor

    podle mne byl nejvetsi osobnosti cyklistiky,bohuzel ¨ztratil to nejvetsi-motivaci,zivot pro nej ztratil smysl.okoli ktere zpravidla profi cyklistice nerozumi,nemaji o tom ani a nemuzou mit predstavu ho zacli hodnotit a nenechali v klidu apod..dnesni doba vetsinou hodnoti cloveka podle jeho charyzma a vzhledu.asi mel to nejdulezitejsi svobodu a zil zivot podle svych predstav a nazoru.na nic se nehral byl originalni.bohuzel se s tim nedokazal vyrovnat.proste bud a nebo-skoda
  • Byl to BUH.
    • Re:

      ON BUH PORAD JE, ASPON V NASICH SRDCICH *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit