zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Marek Daniel

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Marek Daniel vystudoval JAMU, je členem HaDivadla, Brno (Smrt Huberta Perny, Král Ubu, Hvězdy na vrbě, Jób, Král Oidipus, Deadwood, Lulu), účinkoval na dalších divadelních scénách (Divadlo Archa, ...

zpět na Osobnost
1

komentářů v diskuzi: 5

napsat komentář

eva (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

zajímalo by mě, zda Selfíčko s Gerem bylo celé připravené, tedy Bartoška spolupracoval nebo byla jeho reakce autentická??
4.8.2015
vlákno reagovat

petulka.heroldova facebook.com

Dobrý den Marečku :) Jste můj nejoblíbenější herec, :* Strašně moc se mi líbíte ve filmu Štěstí nebo Protektor. Vypadáte tam opravdu luxusně :) Jste opravdu super herec.Viděla jsem plno dílů Na Stojáka, tam jste opravdu dobrý,ale co se mi také líbilo byl film Horem pádem..dokonalé a jak jste s Pavlem Liškou v té cele, to bylo faakt suuupeeeeeer, pořád si to pouštím dokola :) *3*
Máte můj velký obdiv :* *14* doufám a děkuji za odpověď Vaše Peťulka *14*
26.2.2015
vlákno reagovat

tereza (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

ahoj marku ja jsem videla na stojaka tvoje a ji ty prkna je to bomba miluji te i kdyz ti je 40 mi je 15 let a narodila jsem se v roce 1996 12.9 to je co a ty jsi hned potom po me ach jo skoda ze nepochazis z ostravi hm tak ahojky *14* *8*
25.1.2012
vlákno reagovat

Patrik (anonym)

14 souhlasí, 12 nesouhlasí

doblba

Nějak chybí ve filmografii film doblba 2005, kde ztvárnil alespoň pro mě nezapomenutelnou postavu. http://www.csfd.cz/film/182347-dobl ba/
28.2.2010
vlákno reagovat

282rybicka (anonym)

61 souhlasí, 65 nesouhlasí

Gynekologie 2

Já myslím, že dělá velkou parádu v seriálu Gynekologie 2 na stream.cz *1*
Jako Radík Vlk fakt nemá chybu, hlavně ten jeho kamennej výraz. Bezvadnej herec a týpek jak chceš.
23.4.2008
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.