Přejít na výpis diskuzí

Marek Jankulovski

OSOBNOST 25.2.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je krásnej

    nejvíc sexy chlap na svete toho bych vojel jak nikoho ma sexy zadek a telo mnam
  • barynka

    barynka

    všechno nejlepší!!!! *3*
  • je nej

    nej fotbalista na světě milujuho jen tak dal kamo *14*
  • JE FAKT DOBREJ !!!

    Mám o něm tu knížku a vřele doporučuji *3*
  • mara98

    je nej

    je to pro mne nej fotbalista na svete .hrajr v mojrm oblibenem klubu:AC Milan.je to nejlepsi fotbalista na svete *5* *5* *3*
  • Vzpomínka

    Doufám,že jste si už konečně všichni uvědomili úroveň fotbalistů,když konečně v anketě fotbalista roku zvítězil člověk na úrovni.Odepsala jsem většinu fotbalistů díky aféře v hotelu,kam si pozvali nějaké slečny,je to jejich čistě jejich věc,ale pokud se pan Rosický jako kapitán národního týmu přizve na tiskovou konferenci a on se tam chová jako arogantní blb,který nemá národu co vysvětlovat.Národ kterýho drží??? To mě zklamalo.Měla jsem kdysi před hodně lety tu čest poznat pana Jankulovského ženu Janu.Setkaly jsme se několikrát a pak se naše cesty kýmsi rozdělily.Dodnes hodně často vzpomínám, protože vy kteří jste neměli ještě tu čest tak věřte, že na mě nejen budí dojem z televizních obrazovek a ze všech momentů kdy je shlédneme všichni v novinách,internetu takový, že jsou to vážně perfektní lidi na úrovni,kterým lidi jako jsou Šeredová,Rolincová,Rosický atd.vůbec nesahají po kotníky.Touto cestou je moc zdravím a přeji mnoho krásných úspěchů a mnoho sil na euro 2008,držím palce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit