Přejít na výpis diskuzí

Marek Lacko

OSOBNOST 29.9.2009 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechodí

    Marek nechodí s Nikoletou...oni se jen spolu fotili...kdyby ste byli v obraze tak vídě že to i říkali ;)
    • martinka4

      Re: nechodí

      chodí spolu..teraz uz hej...aj marek a aj niky to hovorili a psaly na facebooku..tazee...moc jim to prajem :))♥
  • martinka4

    :oDD

    heh...som si precitala celou diskuziu a videla som ak sa tu hadate..ze niekto povedal ze marek nic nevie..ze nemal v ss co robit....keby neviel spievat tak by sa nedostal az do posledneho semifinale....:)..ale zase pravda ze nato stat sa superstar nemal.....sam to hovoril.....takze sa tu nehadajte:D:D...nechcem zo seba robit chytruu:D..ale moj nazor:oD
  • OMG

    OMG on chodí s... s... eh já jí tak nesnáším a po tomhle ještě víc!!!!
  • ajulina

    ??

    muj boze...tedkon sem se koukala na fotky...a co nevidim?on chodi s balogovou?boze...boze...a znova boze.... *9* *9*
    • martinka4

      Re: ??

      ludia..nechodi s nikym...verte mi:)
  • martinka4

    ..

    Mareček .. dokonalý chlapec .. krásny, milý jednoducho dokonalý .. dokonalé vlasy, oči .. Mareček Lacko a Denísek Lacho .. dokonalosť =o** =)
  • pomužete mi?

    dobry den zlatička nevíte kde bych mohla sehnat kontakt na Marka?děkuju za odpověd pište mi budto na e-mail a nebo na profil na lide.cz http://profil.lide.cz/nelca.latalov a/profil/ děkuju krasny den pa *3*
  • barka.3

    Ne ne

    S Debie ani s Nikky prej nic nemá. Říkal že to bylo "na rozloučenou" prej je měl moc rád a prostě si s Nikky udělali fotky. To s Debie ale nechápu...
    • Re: Ne ne

      jj tky to nechapu.ale vic me sere to s tu deboru *8* *8*
  • martinka4

    hehh

    pozerajte..tady nekto napisal ze chodi s debbie nie je....x)
    • martinka4

      Re: hehh

      okay znova..pozniekto napísal že chodí s debbie ... ale s debbie nie je x)..takto je to správně napísané x)rite..
    • martinka4

      Re: hehh

      s debbie..s debbie nie je..takto je to spravne napisane:D
  • martinka4

    heh

    heh .. Marek .. úžasný chlapec ... sympatický ...;) milý ... jednoducho dokonalý: D

    anca.trhla.anca: www.radiokiss.sk
  • emoshygirl

    xD

    miluju jak zpívá
    jak vypadá
    je prostě božíííííííí nemáte bna nějk někdo kontakt?
    nazpíval rásně vietor!!!!!!!! *14* *5*
    • Re: xD

      jj mam..email,facebook
      • Re: Re: xD

        ahojj das mi plosim na marecka kontatky moc prosiim ... na meil dakujem moc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit