Přejít na výpis diskuzí

Marián Zázrivý

OSOBNOST 7.9.2010 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    Marian Zazrivy uzas nej Clovek muz s Velkym M *14* *14* *14* *14*
  • nika1979
    14* *14* *14* *14* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *8* *8* *8* *8*¨nejjjjjjjjjjjjj idol Marian Zazrivy
    ajjjjjjjjMilan Sulejjjjjjbroučkove mojii
  • nika1979

    Marián Zazrivý

    Podle meho nazoru Patři mezí operni terory. aj Milan Sulej,,,,,,,,,,,,,,,,, ......vždyť mají tito dva mladí panové talent *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* {╚│╩╩╩○♠♥♣☺♦•╩╚
  • eowyn.k

    Ms. Fňukna

    Děláte si srandu? Tohohle člověka se opovažujete nazývat operním pěvcem? Tímto popisem urážíte všechny operní pěvce, ty co už něco dokázali a předvedli, že v nich něco je... Tenhle fňukna ze sebe dělá bůh ví jakou chudinku, působí jako by měl o kolečko navíc a lidi se z něj můžou blahem zbláznit... Zajděte si na operu a tam zjistíte pravý umělce... Jsem moc ráda, že to vyhráli Dae Men, tohle jsou teprve borci, kteří předvádějí něco neuvěřitelného a ne Zázrivý, alias Fňukna... *15*
    • fnukno zadny z opernich pevcu z tech malych oblastnich divadel nic nedokazal ja bych to vypraskala vsechno nikdo je nezna nikoho nezajimaji a zpivaji otresne at vyjdou ti radoby mistri a neco nam v televizi predvedou k tomu ale nedojde protoze by neprosli ani kastingem a hned by je vykopli marian zazrivy a milan sulej dokazali moc a znaji je uple vsichni i male deti kdesto tyhle radoby operni kvazi zpevaky nezna nikdo a nikoho nezajimaji so superfinale je poslali stovky tisic lidi takze urazis ceskou republiku i slovensko *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Ms. Fňukna

      víš co ty jsi uplně blba a jsi velka piča nerozumis opeře a viš co je to za borce fnukna zadna neni ne kdo ma takove city aj mne to dojalo ale i divaky a porotu.a je mi jedno mozna ti je 35 me 10 ale jsi piča.podle meho jeto vychovany slušny muz a ma jen sestru říkal to ja jsem to slysel . a kdyz ma jen sestru vis co to je.a ma na to i kdys opera je zastarala to je uplne jedno ale ti dimani jsou magoři. *16* *16* *16*
      • Re: Re: Ms. Fňukna

        mariane zpivas nadherne a spolu s milanem sulejem ste dva nejlepsi operni tenori z cech i slovenska co je nam do oprnich zpevaku z oblastnich divadel krere nikdo nezna a nikoho nezajimaji a v televizi nikdy zpivat nebuou jen vam zavidi jste nasi nejlepsi tenori bzla by pecka kdyby jste spolu nazpivali duet bravo jste oba dva bozi *5* *5* *5* *5*
        • nika1979

          Re: Re: Re: Ms. Fňukna

          lido stebou souhlasim , tidva. operni pevci Marián Zazrivý A Milan Sulejjjjjjjjj jsou borci. 1111111111111111 oka miluju jejich hlas simpatijí zbožnuje milačkove..............protože miluju operu♥♥♥♥♥♥******──///////////───*********
          • souhlas sulej ma opravdu neskutecny hlas *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ms. Fňukna

      Hlavně nemel
  • bellatrix22

    zázrivý je opravdu zářivý

    Já operu nikdy moc nemusela, ale ve Vašem podání bych poslouchala celé hodiny... něco neskutečného a úžasného... smekám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit