Přejít na výpis diskuzí

Mariana Bridi da Costa

OSOBNOST 24.1.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lamerienda

    povrchnost

    Já úplně žasnu nad zdejších příspěvcích typu: "Proč zrovna ona ?" Sakra lidi, denně umírají lidé na podobné nemoci, jen se to tak neomýlá v médiích, protože nejsou slavní. Že byla hezká, to je jako důvod, aby místo ní tahle vyšší moc vybrala nějakou ošklivku ? Je to zajisté dojemný příběh, ale já nad tím moc nesmutním, protože kdybych měla litovat všechny, co právě teď *lusk prsty* zemřeli, tak skončím v psychiatrické léčebně.
    • hannahmiley

      Re: povrchnost

      To máš sice pravdu,ale říkáme jenom,že je nám jí líto.Taková hezká holka,jenom 20 let a hned umře a kevšemu takovouhle hnusnou smrtí. *9*
  • Mooc Smutné

    Četla jsem o této dívce článek v časopise, chudák holka taková mladá a sympatická s milým úsměvem, myslím si, že měla před sebou zajímavý život.
    Dočetla jsem se, že ještě před smrtí ji amupotovali nohy i ruce. A musel to být šok i pro rodiče a jejího snoubence.
    Je to hrozně moc smutné... *9*
  • kacirekkk

    je mi to moooc líto..proč zrovna ona

    hrozně se mě to dotklo,brečela sem a nadávala jak je život krutej...nejdřív jí musely amputovat všechny končetiny a potom zemřela..brečím ještě teď...je mi to moccc líto...proč zrowna ona?? *7* *9* *9*
  • Chudák holka

    Je to fakt hrůza, muselo to být strašné pro její rodinu i přátelé. Tady sami vydíme že něco takovýho může potkat kohokoliv z nás a já bych to rozhodně nikomu nepřála. BYla opravdu moc krásná a myslím si, že ta by to životě i v modelingu někam dotáhla.Od pohledu vypadala moc mile a z jejich očí vyzařovalo štěstí.moc mě mrzí že svět přišel o tak skvělou modelku. *9*
  • mibob

    chudák :(

    Byla opravdu moc hezká a od pohledu milá jak říkáte...je to hrozně smutný... *9*
  • Hodně smutné :(

    Hodně smutné...moc jsem ji neznala, ale když jsem i¨si přečetla o tom co se jí stalo *9* *9* Je to hrozné, pro její rodinu a přátele to muselí být hrozné. *9* *9* A měla dost hroznou smrt, když jí museli amputovat ruce i nohy, ale i přesto chtěla žít, byla určitě hodně silný člověk. Vypadá hodně mile. Je mi ji moc líto *9*
  • Sutné

    Je mi to moc líto co se jí stalo, byla tak krásná a mladá.
    Navíc jak všude ještě rozmazávaj, že jí před tím amputovali ruce a nohy. Chudák její snoubenec a celá rodina. Je to fakt hrozné! *9* *9* *9*
  • v.judy

    Smutna zprava

    Je to hrozny co se stalo, byla tak mlada a hezka a celej zivot mela pred sebou... tohle si nezaslouzila... Je mi to strasne lito!!!
  • Moooc smutné

    Vůbec jsem ji neznala...jen náhodou jsem se dozvěděla, co se jí stalo...a začlo mě to víc zajímat, když jsem uviděla, jak byla krásná, mladá a od pohledu také velice milá, tak mě začalo mrazit v zádech...je to smutná zpráva... *9* a je mi to moc líto... *9* *9* *9*
  • Moooc smutné

    Vůbec jsem ji neznala...jen náhodou jsem se dozvěděla, co se jí stalo...a začlo mě to víc zajímat, když jsem uviděla, jak byla krásná, mladá a od pohledu také velice milá, tak mě ůplně mrazilo v zádech...je to smutná zpráva... *9* a je mi to moc líto... *9* *9* *9*
    • Re: Moooc smutné

      Taky jsem na její příběh narazila náhodou. Vážně byla moc krásná a milá, jeden z nejkrásnějších úsměvů co jsem viděla*9* A jenom o rok starší než já (a taky blíženec), je mi to moc líto*9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit