Přejít na výpis diskuzí

Markéta Muchová

OSOBNOST 28.12.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já si ji vybavuji ještě dnes, tak to asi fakt na mě zapůsobila tím hlubokým hlasem. Poznám tvůj hlas v telefónu si vybavím, jako za starých časů a prodej desky o něčem svědčí
  • Nejkrásnější zpěvačka z Janečkovy doby.
    Co do zpěvu, rozsah ala Lucie Vondráčková.
    Moc Markétě fandím.
    • prosim ??? Vzhled jaksi ušel, ale ten zpěv byl děs a hrůza, bylo mi v tý době asi 14, ale i tak jsem poznal že tam něco nesedí (prostě tlačenka od Janečka).
      Kdyby uměla zpívat tak by dál zpívala a neděala v kanceláři.
      Dobře že je pryč a neslyšíme jí.
  • No mě se nezdá že zpívá až tak špatně :D nevim nevim *3*
  • ...jako kluci jsme měli její fotky na internátě a většina z nás do ní byla platonicky zamilovaná :o)
  • Obraz a zvuk.

    Obraz: moc dobry. Zvuk moc spatny!!! *3*
  • jo,jo

    to byl den-superden *3*
  • kocka

    nadhernejsi modelku jsem dosud nevidel
    • Re: kocka

      Což o to. jako modelka prosím, ale jako zpěvačka - hrůza. Ale ono celé to panoptikum kolem doktora Janečka, který parodoval hru na vypnuté klávesy stálo za to.
  • Muchová

    Hrůza ten její zpěv,vstávaly mi vlasy hrůzou na hlavě....Ale přesně to odpovídalo té době,nebo se pletu?
  • je fajn

    Určitě není hlupá a o tom jak zpívala mluví s nadhledem. Přijde mi jako sympatická a docela vtipná ženská. Stačí se podívat na tehhle rozhovor:
    http://funfilm.blog.cz/0 906/mr-gs-22-3-2009-petr-jakl-marke ta-muchova
  • mě se líbí

    Jak může někdo napsat, že je hloupá, když ji nezná? Mě se Markéta Muchová líbí,je fakt,že se zpěvem to kulhá, ale prodává se vzhled. Prostě patřila k době a byla moje platonická, pubertální láska! A velká! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit