Přejít na výpis diskuzí

Martha Issová

OSOBNOST 2.5.2007 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • béčková herečka.

  • Paní Martha Issová nehovoří spisovnou češtinou. Používá například slovo bejt místo slova být. Nechápu. Co se naučila na herecké fakultě? Její projev je velmi vulgární. Zjev nic moc. Tlačí se do reklamy. Je dokladem toho, kam až upadla a klesla naše televize. Když ji vidím, okamžitě vypínám přístroj. Její klip Baba s dědkem je ukázkou amorálnosti současné mladé generace. Je to hnus !!!!!
  • jiri.afroday
    Martho,ta změna v pořadu ,,Tvoje tvář..." v podobě německé zpěvačky,jsem vás dal na první místo.Temperament i celkový dojem,zkrátka super.I ta změna vyzáže,vám moc slušela.
  • Co ta vaha ha ha ha :-)
  • nika1991
    Martha Issová.ma narozeniny mi máme přáni jediný štěstí zdráví *14* *14* *14* *14* *14* *14* přeje-MagdalenaKorodivá *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prajem všetko najlepšie k tvojim narodeninám a veľa úspechov pri natáčaní ďalších úžasných filmov. Máme ťa radi aj na Slovensku
  • Zřejmě se redakce uklepla v údaji o váza Marty. Zkuste to upravit.
  • Jak znam Marthu Issovou tak se mame naco tesit v show tvoje tvar ma znamy hlas. jsem na ni moc zvedavi a doufam ze to tam rozbali jak ve videoklipu nafrnena .musim jeste vydrzet do 20:15 nevim se dockat
  • Najviac sa mi pačila vo filme sedem zhavranelich bratov kde stvarnila postavu Bohdanky veľa tam toho nepovedala ale stačila jej mimika tvare a preto ju obdivujem je moja najobľubenejšia herečka je pekna mila a mam ju rad
    • Opravdu je skvela herecka s neobviklim talentem ma hezkej usmev a krasnej hlas. Moc se na ni tesim v show tvoje tvar ma znami hlas
      • hudy
        Co takhle nejprve naučit se pořádně česky než se veřejně ztrapníš?
  • Je skvele herečka a ma pekný noštek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit