Přejít na výpis diskuzí

Martin Hašek

OSOBNOST 31.1.2014 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane trenere já.se obracím na vás kvůli fotbalu chtěl.bych jít kvam do.A týmu je mě 19 let hrál.jsem fotbal v Baníku Vamberku.momentálně jsem plánoval se přestěhovat do.Pardubic chtěl bych se zeptat jestli.bych kvam.mohl dojet na trening nebo.na.nějaké testy můj kontakt 735037577 ozvěte se prosím naschledanou s pozdravem Šafránek
  • Dobrý deň,

    volám sa Patrik Bogár, mám 19 rokov a hrajem futbal na Slovensku. Som hráčom druholigového MFK Vranov N/T. V septembri som nastúpil do školy do Bratislavy, kde som aj išiel na skúšku do SK Slovana Bratislavy. Pri pánovi trenerovi Juniorov, ktorý ma k sebe prijal som na Slovane pôsobil až do teraz. Po jesennej časti pán tréner odišiel a na zimnú prípravu prišiel nový tréner. Pán tréner ktorý prišiel ma vyhodil lebo neviem prečo . Chcel by som sa s túžbou po skvelom futbale opýtať či by som si to u Vás mohol vyskúšať. Pomocť uplatniť sa. V 17.stke som si to vyskúšal v Českej Lipe, no po zranení som odišiel. Hrajem krajného obrancu, záložníka. Viac mi vyhovuje záložník. Za šancu by som bol veľmi vďačný a nesklamal by som . Som ochotný, pracant. Na tréningoch prirodzene makám, nevynechávam treningy. V škole sa snažím a futbal hrajem od malička. Na Slovane som nevynechal jeden treneng až predtýždňom kvoli kolenu. Za pochopenie Vám pekne ďakujem

    S pozdravom Patrik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit