Přejít na výpis diskuzí

Martin Pohl

OSOBNOST 10.1.2014 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta tvá blbost se snad už ani nedá léčit. Jsi opravdu inteligent.

  • Všechno nejlepší Marty!!!! *14*
  • Martin Pohl coby Řezník je pro mě ten nejlepší český interpret dnešní doby. A ti buzeranti ze Slavíka ho neměli vyřazovat. Beztak se jen všichni ostatní klepali strachy, že to vyhraje xD A ON BY TO TAKY DOPRDELE VYRÁL, kdyby ho tam nechali. No ale na to se může vykašlat, pač má stále hromadu fanoušků, co mu vyjádří podporu v jeho tvorbě nejen na youtube, ale po celém internetu....Řezník je prostě jen jeden a je nejlepší...
  • si nejlepší ale škoda že v znk shop máš málo ženských triček a zrovna ty který se mi líbí ze všech nejvíc nejsou na skladě *13* miluju tvoje texty *14* *14* *14* *14* *14*
  • si nej !!! *2*
  • Je to borec úplně libovej můj názor
  • je moc sprostej
  • To je blb kvuli němu odstoupis Klus ze slavíka
    • ty pyčo vyjebaná zkurvená!
      jediný vyjebaný blb a hajtra jsi tady ty! chcípní pyčo *14*
    • kafacka41 drž hubu prosímtě! Klus odstoupil ze soutěže jen proto že pořadatelé slavíka jsou zmetci a jen kvůli tomu že má Řezník (Martin Pohl) dost brutální texty ho nemuseli vyloučit, každý má právo se projevit a říct svůj názor. Ano já vím Řezník je hodně dvrdej, ale to nedává právo slavíkovy ho vyřadit jen proto že se (dost brutálně) projevuje ve svích Horrorcore repech a Klus se nezastává jen Řezníka samotného on se zastává svobody projevu a udělal (podle mě) dost chrabrý gesto :) Prostě Řezník vyhrál tak vyhrál a má dostat výhru. To je můj názor na věc :)
      PS: A nemusíš Řezníkovy nadávat že to je blb, ty sám ho osobně neznáš tak ho nemůžeš soudit. Nechcu se Řezníka (Martina Pohla alias Martyho) nějak zastávat ani mu lízt do zadku, jen řikám že ty ho osobně neznáš tak SKLAPNI! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit