Přejít na výpis diskuzí

Martin Preiss

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Preiss, mě vždycky dostával svým skvělým hlasem, kdyby se živil jako dabér, mohl by to vytáhnout určitě hodně vysoko.
  • Dobrý den.
    Zajímalo by mě proč pan Preiss přestal hrát v serialu Doktoři z Počátků a byl nahrazen jiným hercem?

    Děkuji za odpověď!
  • Matouš chodí k nám do školky s mou vnučkou, všechny Preissovi tam potkávám, jsou příjemní a dá se říct běžní lidé, nechte je v klidu a neřešte jejich problémy. Tím jim jen pomůžete. Martina v poslední době chodí jako tělo bez duše a tím spíš apeluji na soucítění.
    Zuzana
  • Martin je výborný herec taky má být po kom
  • Martin Preiss je dobrý herec na svého tátu ještě nemá ale vypracuje se a bude moc dobrý .Viděla jsem ho a je moc příjemný a milý. Dokáže se bavit i s neznámými lidmi je mi moc sympatický
  • Chybý

    Ve filmografii mu chybá pohádka o splněných přáních kde hrál prince Jana!
  • Martin

    Martin hraje výborně, taky má po kom : ) V Milionáři se mi moc nelíbil, asi proto, že mu víc sluší to hraní. Je to fajn herec i člověk. : ) a s Martinou jsou hezký pár, přeji jim hodně štěstí k narození miminka. Je takový sympatický čertík po tatínkovi, ale po mamince má také rysy. *4*
  • Martin

    Ahoj Martine, jsem ráda, že tě zase vidím v TV, hraješ moc dobře. V divadle to vynikne ješlě lépe. Jen tak dál. Máš naši plnou podporu. Měj se a třeba se někdy potkáme. *3*
  • Pan Herec

    Pane Preissi, jste mým nejoblíbenějším českým hercem - máte neuvěřitelné charisma a nádherný hlas. Přeji Vám mnoho životních úspěchů!
  • Martin

    som rada, že vás vidím v seriáli VKV. Želám vám veľa úspechov, máte skvelých rodičov, prosím odovzdajte im môj pozdrav *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit