Přejít na výpis diskuzí

Martin Procházka

OSOBNOST 28.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj martine jak se máš kdybsi přijel k nám tak mi napiš na emalou adresu : bub.ak@seznam.cz viděla jsem tak ty tancuješ s terezkou ten jive prosím kdybysi vyhrál tak bych ti dala pusinku. je mi 11 let a chodím do 5 třídy do plzně a bydlím v chválenicích a máme dvě kotátka flíčka a micinku tak nezaponěj přijet ahoj barča procházková


    p.s. mám tě ráda *14*
  • prochy ok,ale sral tady na to poslední dva roky,co tady byl.Nehrál nic!Jediný Kladenský srdíčko je Pavel Patera!!!To je blázen,kterej kladnu obětoval vše!!Přeji mu titul s Kladnem! *3* *3* *3*
    • ne ty jsi blázel
    • Text Vašeho příspěvkuPatera?? to určitě!O Prochym víš hovno, tak se dej do klidu a nepiš takovýhle kecy!!
      • hele ty sajo ty blázne jsem já manželka martínka procházky a ty o mě nepiš že jsem blbá ale to seš ty ty magore
  • F

    PROCHI JE BEST HRAC DOUFAM ZE JEDNOU BUDU UMET HOKEJ STEJNE JAKO ON *15* *15* *1* *1* *3* *9* *14* *7* *10* *4* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Martin

    Martin je moje zlatíčko, je to ten nejbáječnější chlap na světě.A ještě k tomu je nádhernej *14* *14* *14*
    • Re: Martin

      Martin! V Omsku pamatují tvou hru. Díky!
      Hodně úspěchů! *4*
  • Naše Kladenský srdíčko..

    Hrozně moc se těšíme na tebe,na Patýse a celý mančaft.Přejeme ti a věříme,že budeš mít ještě lepší formu a brankáře s obranou budete přivádět k zoufalství!Tak ať vám to šlape a my můžeme křičet gooool a být na špici tabulky! *3*
  • Naše Kladenský srdíčko..

    Hrozně moc se těšíme na tebe a celý mančaft,věříme,že budeš mít s Patýsem ještě lepší formu a budeme se radovat z vašich nádhernejch golů a tomu,že jim to letos pořádně natřeme! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit