Přejít na výpis diskuzí

Martin Urválek

OSOBNOST 4.12.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně je tam kde má být, a snad nevyleze za chvíli!!!!!!. Jsem jeho bratr a stydím se zato co udělal!!!!!!!!!.
    • bratr ??? *1*
      • Přesně tak, pokud je mi znamo,tak pan Urválek bratra opravdu nema a prokazatelne byl ted mnoho let mimo uzemi ČR, takze opravdu nechapu tyto nenavistne a lzive prispevky a osocovani jeho osoby. To ze se stahl z verejneho zivota asi melo svuj duvod nemyslite? Mozna ze to muze prave povaha lidi v ČR a jejich zavist atd...presne tak jak je to patrne z teto diskuse.
  • Martin Urválek je prostě neskutečná krysa a hajzl který sám bruslí na tenkém ledě.
    A osobnost??? !!!
    • Krysa je slabé slovo!!!!, pro takového grázlíčka=(=(=(=(.
  • Pan Marcinát má velice pochybné informace.Děkuji p.ammamaam *16* *16*
  • Takovy je Pan Urvalek Martin z Prahy

    Vzetí výpovědi zpět ve věci žhářství Na Karlově nam. čp.15

    Policie ČR Kriminální oddělení Praha 2

    Já Martin Urválek,beru zpět svou Výpověď o poskytnutí alibi ve věci žhářství V hostelu na Karlově nám. 15, které jsem poskytl Petru Musilovi.

    Má písemná výpověď a celé alibi bylo na mě vynuceno p.Petrem Musilem a to takto:

    V inkriminovaný večer byl v baru jako obsluha můj přítel,já seděl nahoře v kanceláři a řešil věci ohledně chodu baru jako byla administrativa apod.

    Najednou se rozrazili dveře v nich stál p. Petr Musil s nepopsatalným výrazem v očích a z celého obličeje bylo jasně patrné,že pravě zažil něco nestandartního.

    Bezeslova se vrhl ke skříni,kde mám uskladněnou svou legalně drženou zbraň což velmi dobře věděl a sice kolt Alfa zbojovky Brno typ Alfa model 641

    Sériového výr. čísla: 8641022532 rok výr. 2008 a donutil mě s hlavní u hlavy napsat a podepsat jeho alibi,které již máte.Se slovy,že buď to napíšu,

    nebo bude hodně zle ,že bych se třeba nemusel dožít rána a že pokud nebudu dělat co chce může mi třeba vyhořet bar Club HoHoHó! Lužiká 26

    Praha 2 stéjně tak,jako ten večer výhořel Hostel na Karlově nam. 15,že na to má dostatek známích a klidně to udělá sám když nebude po jeho.

    Pod tíhou svědomí spořádaného člověka už dál nemohu a ikdyž teď riskuji snad i svůj život,již na hodlám napomáhat cločinci Petru Musilovi

    a proto tímto beru svou původní výpověď zpět a to v plném rozsahu.A poskytnu policii ČR informace plně pravdivé o událostech toho večera a to

    tak aby spravedlnosti bylo učiněno za dost a byl potrestán skutečný viník žhářství Hostelu Karlovo nam 15.

    Zárověň tímto žádám o poskytnutí policejní ochrany a to až do uplného vyřešení případu,Bojím se o své zdraví,životy a majetek svých blízských.


    S důvěrou ve spravedlnost


    Martin Urválek v.r.

    A to se stalo po tom co jsem odesel z baru takova je to krysa
    • Re: Takovy je Pan Urvalek Martin z Prahy

      Vážený pane petře musile, vzhledem k tomu, co jste jako barman v klubu pana martina predvadel, vaše vylevy vzteku a ničení jeho majetku se mu opravdu nedivým, že vám výpověď dal a ja byl jeden z prvních, kdo ho k tomu přemlouval...Jinak k članku co jste zde uveřejnil se vyjádřím také, pokud je mi známo, tak jste prokazatelne okradl jednu zenu bydlici primo naproti klubu, odcizil jste jí vůz renault thalia a chytila vás au policie v brně s vymeněnými spz...skryval jste se také než vás našli řed zákonem v ostravě a poškozené jste do telefonu tvrdil, jak težkou autonehodu jste měl v polsku a její vůz je na odpis, takový jste zase vy PANE MUSILE. Takže nám nezbývá než věřít p. urválkovi, který ja narozdil od vás poctivý a bezúhoný člověk pane musile, preji vám tímto v životě mnoho stesti. ing. Jan Marcinát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit