Přejít na výpis diskuzí

Martin Zahálka

OSOBNOST 23.6.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji panu herci Martinovi Zahálkovi za lístek zdarma na představení dne 18.5 2012. Ochotně se semnou vyfotografoval a představení v divadle na které mi dal zdarma vstupenku, bylo super. Jen jsem ho bohužel z časových důvodů nemohl dosledovat dokonce. Ještě jednou moc díky. Přeji Vám moc zdraví. Zdraví Kamil Točík *4* *4* *4*
  • Díky za skvělý večer

    Pane Zahálko,tak jako včera v Divadle bez zábradlí,jsem se dlouho nepobavil.Váš Italský tenor byl fak zážitek.Byl jste jednoznačně jednička představení. Dám si to za čas ještě jednou. Zdraví Vás Pepa.
    • Re: Díky za skvělý večer

      Vy jste mi taky pobavil. Pan Zahálka si to určitě přečetl. Prosím Vás myslete hlavou. *3*
  • Ahoj Martine

    Martine zdravím Tě, jako spolubojovník z vojny v Boru u Tachova. Jestli budeš mít zájem, ozvi se mi na moji adresu: KloudoviMikulovice@seznam.cz
    • Re: Ahoj Martine

      On se Vám tak určitě ozve. Určitě celý žhavý.tak jako ostatní celebrity chodí na osobnosti a hlavně na diskuse.To tak,hlavu máme na co? *3*
  • Martin Zahálka

    Milý Martine
    Přání k narozeninám hodně štěstí,zdraví. *4*
  • hudy

    Dostatek vlastního rozumu?

    Proboha, jak můžete někoho soudit, urážet a dokonce vyhrožovat na základě článku bulvárních novin? To nemáte sami dost soudnosti, abyste věděli, že si 99% těchto věcí tihle lidé, co si také říkají "novináři", vymýšlí?! *13*
  • Pan Zahálka je báječný muž.

    Pana Zahálku znám osobně a je to báječný a férový muž,a nevěřím a vím že nikdy žádné ženy nezmlátil.
  • jansovka

    o čem tu mluvíte?

    Jako co to má znamenat? Kde jste vzali to že bije ženy? Víte co tady píšete? Žádám tu o vysvětlení, jestli je to možné!
    • hudy

      Re: o čem tu mluvíte?

      Terko, to je přece jasné, odsoudili ho na základě jednoho nesmyslného bulvárního článku..to je jedno, že je lživý, jen ať žije senzace, že?! *7*
  • What?

    O čem to mluvíte? On někoho zmlátil?
    • hudy

      Re: What?

      Právě že ne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit