Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jiri.afroday
    Moc hezky zpíváš,velice rád tě poslouchám i s Kristýnou.
  • Martina Černá? Snaha obrovská, talent nic moc, prostě "to tam není". Budoucnost? Něco asi tak jako Eva a Vašek. *5*
    • Přesně,souhlasím. *15*
  • Text Vašeho příspěvku *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Nemohla jsem pořád najít kolik jí je let! Ale našla sem jí když jí bilo 11 a 13 a 8 a teď je jí 21 supr *4* A Martino chtěla bych vědět mailovou adresu moje kamarádka neva 7 letá? Chce z tebou mluvit. *4*
  • Martino držím ti palce a si super jo a nevadí mi že je mi 19 sem taky dobrá a aby jsi věděla kdo jsem tak jsem Kateřina Pechová a hraji v ordinace v růžové zahradě 2.Je mi jedno že si starší ale pořád si tě pouštím na youtube *3* *3* *14* *14* *4*
  • Martino, může tě požádat o mailovou adresu? Mám k tobě jednu prosbu. Učím dlouhá léta hudebku na základce a moc bych potřeboval jednu tvou pomoc. Týká se písničky Brána milenců /mimochodem jedné z tvých nejlepších/. Můj mail je Samot44@seznam.cz
    Díky za vstřícnost Tom
  • martina černa zpiva s krystynu štromajerovou obe sou suprove *4*
  • Martinka si krásne dievča a nádherne spievaš. Vidno, že tým umením žiješ.
    Poďakovanie patrí i Tvojmu technickému tímu (žeby otecko ?), v niektorých klipoch je zvuková i obrazová stránka perfektná - umocňuje citový zážitok.
    • Kolik ti je? *15*
    • Ahojda, díky moc. Nahrávky a některá videa mi dělá můj kamarád zvukař a mamka :) Otecko se neangažuje :D. Ještě jednou díky a pokud se ti aspoň trochu moje snažení líbí - tak mě potěší, když se přidáš na mé fan. stránky na facebooku. Měj se krásně. Martina
      http://www.facebook.com/groups/143435717863/
      nebo
      http://www.facebook.com/pages/Martina-%C4%8Cern%C3%A1-zp%C4%9Bva%C4%8Dka/234399526581942
      • Martino! Prosím tě mailovou adresu mohu?
  • Ahoj jseš super holka která má spívání od boha tak jen tak dál a hodně úspěchů v roce 2012 vlastik
    • Díky moc :) Taky Ti přeji hodně úspěchů a super rok 2012 :)
  • Svadba

    Dobrý den Marti,

    chtěla jsem se zeptat, zda jde, abychom si od Vás nechali zazpívat na naší svadbě 7.7.2012...? Pokud by to bylo možné, tak se mi ozvěte na mail: svatebniemail@seznam.cz

    Mockrát děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit