zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Martina Stoessel

20. 11. 2013 – OSOBNOSTI.cz

Celým jménem Martina Alejandra Stoessel Muzlera, přezdívaná jako Tini, se narodila 21. března 1997 v Buenos Aires. Je herečka, zpěvačka, modelka, pianistka a tanečnice. Její otec Alejandro Stoessel ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 4140

napsat komentář

tinista (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Sorry, ale syn Tini je o pět let starší než ona.......a navíc je to její kolega z Violetty a to, že jsou s Jorgem zasnoubení je taky pěkná blbost když je Jorge zasnoubený se Stephie Caire......... *16*
10.5.2017
vlákno reagovat

nina (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

feliz cumpleanos desea toda la Eslovaquia TINI

TE AMO
21.3.2017
vlákno reagovat

tininka (anonym)

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

vím že se jí tahle zpráva nedostane ale přejí ji hodně uspěchu a treba se stane vzorem pro deti i kdyz ona je uz muj vzor *15* *14*
21.3.2017
vlákno reagovat

ludmi (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

ahoj martino preji ti vsechno nejlepsi k tvim 20 letem mam te moc rada a si ma duvera z pozdravem Ludmi *3* *3* *3*
21.3.2017
vlákno reagovat

Lilii:DD (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Připadá ti, že umí česky?
25.3.2017
vlákno reagovat

Valerie Jahodová (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Chcete to číslo dát?
4.3.2017
vlákno reagovat

anda (anonym)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Dej mi prosím to číslo na Tini
19.3.2017
vlákno reagovat

Valerie Jahodová (anonym)

5 souhlasí, 5 nesouhlasí

Já mám na Tini číslo! Dala mi ho když jsem byla na autogramiádě
4.3.2017
vlákno reagovat

Anonym (anonym)

1 souhlasí, 10 nesouhlasí

Panebože kde jsou ty časy když holky šílely po High School Musical nebo Hannah Monatna. Tyhle oba měli aspoň nějakou poentu, ale pak přijde tahle uječená violetta, tak že při její verzi Let It Go musím jít na ušní, je jí vidět na každém patníku a celá poenta seriálu je, že ji nevydrží vztah s klukem, je ubrečená, pořád si na něco stěžuje a nedokáže si uspořádat život!!! Fakt už mi tahle Violetta era leze nehorazně krkem!! *7* *7*
14.2.2017
vlákno reagovat

TINI (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Violetta už dávno není a když ti to vadí tak se na to nekoukej kdyby si poznal\a herečku Tini jaká je doopravdy....ona za to nemůže jakou dostala roli. A high School už taky není ani Hannah Montana *16*
2.3.2017
vlákno reagovat

Tini Stoessel (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jsi normální . nejspíše nejsi . nekteří ji msjí rádi a když ji neznáš tak ji aspon nekritizuj, Tini je podle mě skvělá a jestli se ti nelibí tak nekritizuj ,
2.3.2017
vlákno reagovat

TINI (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

To říkáš mě ?
4.3.2017
vlákno reagovat

LOVE TINI (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

hannah montana a high school musical ako robiš si srandu vipisuju tu že je lezb. skor by som to za prve dala na MILEY CYRUS a high school musical je o ničom malo to minimum fanušikov ale vi nechapete že TINI alebo VIOLETTA zmenila život milionom dievčat a ked nič o violette neviete tak budte ticho . na violettinom koncerte som uy bola VIOLETTA LIVE BUDAPEST 2015 a idem este na TINI GOT ME STARTED TOUR do VIEDNE a ak mas radsej hannu montanu tak nekritizuj ostatných ani mi ti nebereme nazor
4.3.2017
vlákno reagovat

TINI (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tak promiň, já jsem Tini jenom bránila :(
5.3.2017
vlákno reagovat

Emma (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Milujem Martinu Stoessel. Ona je moja obľúbená herečka. Už dva krát som bola na jej koncerte ešte keď hrala v seriáli Violetta. Aj tento rok idem na Tini got me started tour do Budapešti. Kto z vás ide?? Miiiiiiiiillllluuuuuuuujjjjjeeeeeeemmmmm ťa Tiniiiiii o (∩ ω ∩) o

Tvoja najväčšia fan: Emma Hollisterová z New Yorku *4*
31.1.2017
vlákno reagovat

Tinita (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Emma ahoj ja idem do Viedne na Tini GMST 2017 škoda že nejdeš do Viedne. *14*
28.2.2017
vlákno reagovat

andreamrazkova wo.cz

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

ahoj jak se mate doufam ona je boži *1*
28.1.2017
vlákno reagovat

Tini Stoessel (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ona je boží
15.1.2017
vlákno reagovat

sára (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

to mas pravdu!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
11.2.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.