Přejít na výpis diskuzí

Martina Stoessel

OSOBNOST 20.11.2013 
4131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hello vijo you come to the Czech Republic for singing😍😍😍😍
  • Martino já Sandra ti píšu že jsem se dívala na tvůj serial na violetu a škoda že to ne ní v televizy *15* *3* *14* *1* *16*
  • Hello tini *4* *4* how are you and gods *4* l love you brilliantly great *14* tancis great ... gdy budeš in brně .... *12* *5* im your fan I like violet. Ilike the french... Ilike a camel... Ilike naty ...Ilike maxi... Ilike the brodveje... Ilike federeka...Ilike leon... Ilike him... *14* *14* *14* *4* *4* *5* *12* *12* *12* -.-.-.-.- Ilove you all . you are a fool
  • tini je nej miluji ji nej spevacka mam jeji veci rucnik zapisniky obrazky fotky tapety na mobil jeji hry atd miluji tini je pro mne vse citim kdyz to potrebuju je u mne i love tini
  • Sorry, ale syn Tini je o pět let starší než ona.......a navíc je to její kolega z Violetty a to, že jsou s Jorgem zasnoubení je taky pěkná blbost když je Jorge zasnoubený se Stephie Caire......... *16*
    • Tini nemá syna ....nevim kde si to sebrala a s Jorgem nikdy nechodila
  • feliz cumpleanos desea toda la Eslovaquia TINI




    TE AMO
  • vím že se jí tahle zpráva nedostane ale přejí ji hodně uspěchu a treba se stane vzorem pro deti i kdyz ona je uz muj vzor *15* *14*
  • ahoj martino preji ti vsechno nejlepsi k tvim 20 letem mam te moc rada a si ma duvera z pozdravem Ludmi *3* *3* *3*
    • Připadá ti, že umí česky?
  • Chcete to číslo dát?
    • Dej mi prosím to číslo na Tini
  • Já mám na Tini číslo! Dala mi ho když jsem byla na autogramiádě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit