Přejít na výpis diskuzí

Matěj Brzica

OSOBNOST 1.9.2010 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,
    jseš dobrej že ty všechny jízdní řády umíš na spaměť já se taky zajímám o železnici jestli chceš tak se koukni na tehle odkaz www.svetnazeleznici.webnode.cz .
    Čau Martin
  • kamarádství

    Ahoj matěji. Ty jsi mne zaujal na tolik, že
    bych s tebou chtěl kamarádit. mám s tebou hodně společného např. také mne zajímají a chci být strojvedoucí city elephantu linky
    S7 ze stanice Praha hl. n. do Beroun hl.n.
    proto chci s tebou kamarádit. sice to bude na dálku ale přes internet snad mohu s ttebou komunikovat. mam také takové nadání
    ale já musim jít na nádr. abych to vedel v
    kolik vlak jede. tak prosim bud mim kamarádem! Tak ahoj a ja jsem za tebe dal hlas tak je mi to líto zes nepostoupil do Talentmánie.tak cau *4* *4*
    • Re: kamarádství

      Ahoj Davide.Docela mě zaujalo jak prosíš Matějě o kamarádství *4* víš asi se ktobě přidám zajímá mě to co tebe takže vlaky akorát nemám v plánu řídit vlak značky CityElefant linky S7 ale mezistátní vlak EC 136/137 Moravia ze stanice Bohumín do stanice Budapešť Keleti Palyaudvar a zpet ale spíše se přiklaním i na vlaky na trase 320.No tak se měj a jestli budeš chtít tak si mě přidej na facebooku na Jan Hutník až ti to vyjede tak je tam taká modrá profilovka tak to je moje jsem tam na fotce s moji přítelkyní.Tak se měj a hodne úspěchů jak v životě ve škole tak i ve vlacích Ahoj *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit