Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec nechápu jak si můžete myslet, že by chtěl nějakou 14-16 letou fanynku. Mates chodí s Luckou Hájkovou.
  • dobrý den matyáš vorda je krásná písen na dlani *14* *12* *16* *9* *13* *8*
  • *16* *12* *11* *13* *13* *11* *11* *12* *9* *8* *7* *6* *6* *5* *4* *14* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Informace prima, gramatické chyby ani neřeším, ale faktické mi vadí...Určitě se nenarodil v Československu *2*
    • no to je divné, že jsem o rok mladší, a taky jsem se narodila v Československu - hele, než začne člověk dělat machra na češtinu, měl by si ujasnit své znalosti i v jiných disciplínách ;))
    • Až do konce roku 1992 jsme byli Československo;-)
    • no tak pakliže se narodil v Plzni, tak se určitě v Československu narodil :D když to bylo před rokem 93 Boha... tady nejen že lidi píšou gramatické chyby, ale i faktografické... zopakujte si i dějepis krásky *1* *3*
    • Víš ty vůbec, kdy vzniklo samostatná Česká Republika? 1993, takže pokuť vím narodil se v Československu *1* Tohle jsme probírali už na prvním stupni :-)
  • Ty voe a co jako, že není zadanej, to si jako myslíte, že na řadě jste vy ? :D Asi hovn* :D ... Ten má teda podle mě jinej vkus ... Jakože né zrovna 14-16 leté fanynky-nanynky :D ... Nic ve zlém holky, ale ten bude na starší-hezčí zralejší a tak ... třeba Lucka :D (Jsem kluk jen abyy blo jasno :* )
    • To už se nemůžu ani na nic zeptat.Jasně že by si Mates se mnou ani s jinou fanynkou nic nezačal.Jo,je mi sice -náct, ale já ho miluji a vím, že je to platonická láska a doufám, že z ní jednou vyrostu.Jinak jestli má holku tak mu to přeji.Kdyby to byla Lucka tak jim to přeji dvojnásob,
      protože je to fajn holka a nemyslím si, že je měla všechny.
      • Jen říkám svůj názor, nemyslela jsem to zle. *3* Co bych dala za platonickou lásku ke klukům, mě už to docela přešlo, uvědomila jsem si, že nikoho z nich nikdy mít nebudu, tam jsem se ''odmilovala'' a bylo fajn. Teď bych to chtěla zpět *1* Všechny jsem měla v uvozovkách. Nedočetlas závorku?
    • Já si myslím, že je fanynkám uplně jedno jestli je zadanej, stejnak to na něj ty některý budou zkoušet.. :D
      Lucka? To myslíš tu růžovou barbie manažerku? Ta už je máš ''všechny'' sfouklý(Tím myslím Matesa a Franka, možná i Vítek)
      No jak myslíš, to se nedozvíme jestli jsi kluk bo ne :)
      • Jakože už je měla všechny :O Mega :D Tak to je teda frajerka :D:D:D
    • Ježiš nechej je v tom ... Fanynky potřebejí alspoň trochu té naděje :P
  • Mates už není zadanej??
    • Jop! je nezadanej *3*
      • WOW,tak to je super *3*
    • Řakla bych,že ne *3* *1*
      • HUSTÝ!! Jak ste na to přišly?
  • Ahoj nemá nekdo cislo na matyho ... je krutoprisne uzasnej *14*
    • Tak určitě :D twl
  • Ahooooja..chtěla bych se zeptat jestli tu někdo neví jak dlouho Mates chodíí s Žáňou?? =)a pravdu...ne že mi tu bude psát nějaká rádoby Žanda =D jsou nádhernej pár...a když jsem tu někde četla že už 5 let..hh, je to možné? =)
    • Ahoj :) , Mates chodí se Žanetou od MINULÉHO ROKU ... :) Přesně 17.října.2011 :)) *3*
  • WTF *1*
  • Vsechno nejlepsi k narozkam Mates.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit