Přejít na výpis diskuzí

Matthew Bellamy

OSOBNOST 21.12.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak uvazuju, ze to bude druhmy muj nejoblibenejsi zpevak *1* Po Vedderovi samozrejme *1*
  • Happy birthday Matt! :) :*
  • selene666
    Ok omluva... nevšimla sem si té větičky nahoře (jako skladatel) tak to jo jako sladatel se na soundtracku samozřejmě vyskytuje... *1*
    Pro příště budu radši 2x číst a jednou komentovat... *3*
  • selene666
    Tak jo nevim jakej blbec psal filmografii ale on NEHRAJE ve twilight. Ano je hosně podobnej jednomu z těch upírů ale toho raje Peter Facinelli. Nejspíš i proto twilight údajně nesnáší(nebo to sem alespoň slyšela) protože bych si typla že si z něj každej utahuje.... *1*
  • Happy birthday

    Všechno nejlepší! =)
    Doufám, že budeš i nadále tak plodný, jako do těď. =D (Nejen v hudbě. =P =D)
    Cheers =*
  • saharagd

    B-Day

    Všechno nejlepší Maffoo!! <3 :D :D
  • saharagd

    Matt s Kate se zasnoubili!

    Tak je to tady! Matt s Kate se zasnoubili :o :) Víc o tom je tady: http://scoop.today.com/_news/2011/0 4/27/6541910-pregnant-kate-hudson-s ays-shes-engaged
  • mobil

    JÁ MUSE PROSTĚ ŽERU :-d (rock for people to bylo prostě neskutečný)

    ale mam dotaz nevíte někdo jakou značku telefonu má matt (jen dotaz díky :-D)
    • misinka330

      Re: mobil

      myslim že má(aspon teda měl) apple :D ale ted nevim jestli nemá už novej :D :D
      mimochodem - rock for people - nejužasnější zážitek !!
  • kuddel

    WTF?

    Hele, je pravda, že Matthew je ženatý? Četla jsem to na wikipedii aa je mi jasné, že tam se tomu dá jen těžko věřit, tak chci mít jasno.
    • Re: WTF?

      Teď už je doložené, že Matthew se s Kate orpavdu oženil
      • Ještě ne. Byly o tom jen nějaké fámy, ale matka Kate to vyvrátila.
    • Re: WTF?

      Ná Matthew není ženatý , ale měl dlouholetou přítelkyni Gaiu Pollono ale stou se asi po osmi letech rozešel a ted randí s herečkou Kate Hudson s kterou si hledá společný bydlení v New Yorku *9*
      • misinka330

        Re: Re: WTF?

        No ted už spíš v Londýně...ne v new yorku
    • Re: WTF?

      Ne Matt ženatý není
  • kuddel

    !!!

    On je tak úžasný! Ten jeho nádherný hlas a krásná tvář..... Prostě krása!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit