Přejít na výpis diskuzí

Matthew Gray Gubler

OSOBNOST 20.6.2007 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ariel
    všechno nejlepší k narozkám , užasně hraje ve myšlenkách zločince Dr. Spencera Reida *14* *4*
  • roseroza

    Matthew

    Matthew je moooc sexy a sluší mu to když má vlasy volne a nema je ulízaný...strašně sexy, k sežrání *14* *14* *14* *14* *1*
    • Matthev je táák sexy moc
  • On..

    Hééj on úplně nejlepšíí je :DIkdyž co se vzhledu týče připadáá mi takovej slizkej ale k němu se to prostě hodíí a jáá ho úplně žeru :D *15*
  • jojojo

    je fakt úžasnej..hlavně to jak mluví, a mluví a každý už toho má dost:-D..vždycky chčiju *15* ...vzhledově se mi nelíbí(spíše není můj typ)ale je strašně milej a sympatickej kluk *5* ....a taky mocko hodnej(aspon co se Spencera Reida týče)
  • nik011

    happy birthdayyyyyy

    *vsechno nejjlepsiiiiii k narozkammm ses fakt moc super herec a vzdycky budes muj very oblibenej!* uzij si narozky
  • fler.f

    Matt

    Ahojky holky, myslíš že tady asi bude většina holek....No nemám co jiného dodat než že je to fakt Brouček.....:-* Kjásnej Ňuňánek. *14*
  • nik011

    matthew

    uz me to snim preslo,ted je nej rob pattinson *14* *9*
  • love

    nejhezčí, nejlepší, nejmilejší...já nevím, je prostě sqelej, navíc dost dobrý herec....a hlavně má velký charisma, chtěla bych se sním jednou vidět, a aspon si na chvilec popovídat, abych zažila jakej doopravdy je...fakt úúúžasneej *14* *4* *14*
    • Re: love

      jo to ti věří já taky bejt stejně stará jako on hned bych ho klofla to mě věř já ho prostě miluji a mám jeho facebook účet kdyby jsi mu chtěla písnout ju? *4*
      • hannah22

        Re: Re: love

        ahojky, nedala by jsi mi prosím odkaz na jeho facebook účet?
      • Re: Re: love

        nechceš mi poslat ten odkaz na facebook, prosím?? :-)
        na kristyna.pavlikova@seznam.cz by to bylo nejlepší :-)
  • nik011

    matthewek

    čusík
  • matthew

    je nejhezci na svete a v criminal minds je taky hrozne hezkej *8* *14* *14*
    • Re: matthew

      Jo v criminal minds se mi taky moc líbí a je to borec... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit