Přejít na výpis diskuzí

Mauricio Ochmann

OSOBNOST 23.9.2011 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hola Ricardo,yo no entiendo por qué te fuiste de la marina *9*
  • Ahoj,film marina je nejlepší a žádný film ho nepřekoná *15* je to dobrý film kvůli tomu: 1.hrají tam ty nejlepší herci co znám *3* 2. jsou tam dobrý scény *1* a hlavně nechci aby jste ten film pomlouvali jasný *13*
  • Mauricio doufám že si to čteš je mi líto že jsi byl až tak nemocný *9*
    Je mi to líto a Cardona Ten seriál Marina Zbortil :(
    Ty jsi byl lepší! Marina se mi hodně líbila do půlky 18 dílu..Ale pak to bylo takové nic moc ty jsi se Sandrou byl pěkný pár! *14*
  • Taky se mi libil ale byl nejspiš hodně nemocnej, tohle jsem našla o něm.

    Z kopirováno z wikipedie o něm v anglickém překladu.
    V 2007 rozhovoru pro španělské talk show Ochmann odhalil, jak byl na prahu smrti. Uvedl "Naštěstí Bůh mě vzal za ruku a dal mi možnost pokračovat vpřed." S odvoláním na jeho měsíc v léčebně Ochmann vyjádřil, že "Cítil jsem se, jako bych přišel do domu Božího, do bezpečného útočiště. Pro ​​mě to bylo jako znovuzrození.
  • je to hrozne,protoze sem se na to zacala divat az od pulky a zvykla si na cardonu ale pak kdyz sem se zacala na internetu divat od zacatku kde byl ochmann tak jsem si uz nemohla zase zvyknout na cardonu *9* *9* *9* *3* *3* *3*
  • Ale hraje v telenovelo EL clon tak by jí mohli začít vysílat i u nás :)
    • Souhlasím, hraje tam i s představitelkou Mariny. Bylo by to super, kdyby to dávali i u nás ;-) Ti dva tvoří krásný pár :)
  • Taky čekám že se ještě tnto herec vráti do Maríni strašně jsem si na něj zvykla a tenhle herec co hraje Rikarda se mi nelíbí jak Mauricio Ochmann
  • moc vás všechny zdravím a musím jen souhlasit, telenovela Marina prostě super, jen mne mrzí ten herec, škoda že odešel, jen ve skrytu duše si říkám a doufám že se v polovině třeba opět vrátí
  • Každopádně je dobrý, nezvyk to je, ale už jsem si zvykla...
  • Ano je tonezvyk taky senaní dívam ale prý že v roce kdy se ten film točil se priznal ze bral drogy takze ho asi vyhodili newím ale asi se nevrátí *10* *10* To je ale nezvyk co? Prej od detství bral drogy twg bych do nho nerekla *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit