Přejít na výpis diskuzí

Meghan Trainor

OSOBNOST 8.12.2014 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jej životný partner je Daryl Sabara.. ne Puth
  • Škoda,tak hezká,škoda ze je tak tlustá!
  • Nelýbýš se my si trocha plnotučna ale mislym si že mas nejmin 3 , 5 % tuku
    *16*
    • Co kdyby ses nejdřív naučila pravopis a češtinu, než se tu začneš veřejně znemožňovat?!
  • Megan Elizabeth Trainor je strasne dobra a velmi pekna spevacka a mam na nej rada to ze nieje ta ktorej zalezi na tom ci je ako kostra niezebi bola tucna ale je tak akurat a pacia sa mi aj jej nazory a tvory pekni par z Darlym Sabarom jej pisen Better je super ;-) ;-) :-P :-D :-D <3
  • Si velmi dobra spevacka a konecne daka spevacka co kus plnšiu postavu tym nechcela povedat ze si tucna iba nie si ako tie spevacku co su chude ako kostry a s charlie pthom by si sa hodila ak snim chodis tak je to super boli by ste mili parik
  • Mám Ťa veľmi rada :-* Počula som že chodíš s Charlie Puthom je to ešte pravda ? Lebo na facebooku zverejnil dosť zlé video s inou babou :'( Bolo by mi ľúto ak by ste sa rozišli :) :( :( <3
  • meghan elizabeth trainor ma dobre pisnicky na všech pisnickach vypada dobře a ma prekrasny hlas
  • Meghan všechno nejlepší k narozeninám *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4* *4* ja mám taky narozeniny 22.12. slavím 16 takže všechno nejlepší *4* *4* *4* *4* *3* *3* (YYYYY)
  • prostě perfektní zpěvačka *4*
  • Mám ji strašně ráda:) Nejvíc mám ráda její písničku Like I'm Gonna Lose You je faaaakt úžasná. Nedávno jsem ještě poslouchala Ellie Goulding ale myslím že Meghan ji předčila:) *14*
    • Ahojte videla som na facebooku Meghan trainor chody s Daryl sabara ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit