Přejít na výpis diskuzí

Mercedes Scelba-Shorte

OSOBNOST 1.3.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mercedes podle mě byla nejkrásnější v topmodelkách. Měla skvělou osobnost.Taky mi přišlo že měla vyhrát protože se mi zdálo že Yoanna měla tělo tak akorát ale neměla žádné svaly.Jinak musím uznat ,že i Yoanna nebyla špatná.
  • Mercedes byla nejlepšíí hrozně jsem ji měla ráda :)) měla to vyhrát ona ! :)
  • mercedes je nádherna je mila...legracni a jeji fotky jsou nadherne...ale nechapu porad ji chvalily jak je super a potom vyberou yoannu!!! vazne to nechapu mercedes je vymecna nevim proc ale od zacatku jsem ji mela rada ten jeji usmev a vlasy jsou nadherne!!!! *8* *8* *14* *14*
    piste si co chcete ale ona je bude a byla NEJLEPŠÍ!!!!
  • Mercedes je krásná, milá a má užasný usměv. Má dokonalý fotky, vlasy a všechno. |Myslím, že vyhrát si asi víc zasloužila Yoanna ale Mercie jsem fandila nejvííc!
  • happygirl1

    mercedes je nej.

    nechapu toho komu mercedes pride hrozna mercedes je uplne nej. kdys sem videla ze vyhrala yohana tak sem to nechapala ta ji totis nesahla ani po kotniky *3* *14* *15* *1* *3* jsem na ty porodce pekne nastvana mela vyhrat ona i na ty prehladce byla lepsi a mela lepsi fotky j a ty co si rikala ze je skareda tak pekne kecas koukni se na sebe a pak teprve neco rikej *5*
  • No...

    No,ona je sice krásná,měla pěkné fotky,odvedla skvělou práci,ale mně spíše přišla jako nějaká potvora! *15* Vždycky se tvářila jako neviňátko,ale takový vůbec nebyla! *15* Ale bylo mi jí líto,když měla tu nemoc...No,ale Yoanna je prostě nej! *4*
    • CO???!! yoanna je hnusna a mercedes aspon jako topmodelka chova ta je hnusna!!!jasny!!!
  • Mercedes

    Nechápu co máš?Sama 100pro vypadáš jak Ošklivka Katka!! Ona je nádherná!!
    Je to ztělesněná bohyně..:-)
    Prostě to měla vyhrát ona a ne Yoanna *14* *15* *14*
  • Fujjj

    Fujjjj ona je úplně škaredá!! *8*
    • Re: Fujjj

      Jedinej skaredej kdo je tak to ses asi ty,protoze ten kdo o nekom rika ze je skaredej tak mu zaprvy jenom zavidi za druhy je osklivej a za treti je ten kdo nevi kdo a co je hezky.Cau ty osklivko *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit