zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Michael Fassbender

27. 3. 2007 – OSOBNOSTI.cz

Během dospívání se Michael Fassbender přestěhoval spolu se svými rodiči ze svého rodného města Heidelbergu do města Killarney v Irsku. Zde dále vystudoval St. Brendan's college. Nyní žije Michael v ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 23

napsat komentář

Slávka (anonym)

Žial bohu vyzerá to tak že, Michael je nový DiCaprio čo sa týka Oscarov. Ja vôbec nechápem, prečo nebol ocenený za jeho úlohu Steveho Jobsa. Film som prednedávnom videla, síce som sa pri ňom niekedy nudila, ale to neuberalo na kvalite Michaelovho hereckého výkonu, ktorý bol strhujúci a magický. Toľko do toho dal, on vždy toľko svojej energie dáva do filmov ktoré práve natáča a žiadneho väčšieho uznania sa mu ešte nedostalo :(.....Inač neviem ako vy, ale jemu strašne pristali tie šedivé vlasy (rozkošný bol), vyzeral dokonca mladšie ako keď mal hnedé. Vtedy som si spomenula na postavu Davida 8 (asi najvýraznejšia Michaelova úloha) kde mal blonďavé vlasy :) a naozaj sa neviem dočkať kedy ho v pokračovaní Promethea uvidím. 4 augusta 2017 je premiéra takže v auguste všetci povinne do kín! :D
14.4.2016
vlákno reagovat

Já :-) (anonym)

Michael je úžasnej herec, jehož talent je nepopiratelný, ale zatím je značně přehlížen (hlavně kritikou). Myslím, že v nejbližších několika letech získá Oscara, protože jeho výkony jsou fakt bombastické (naopak mě překvapilo, že nějakou cenu zatím nemá, takže jak jsem zminila, jasné přehlížení). Mám ho děsně ráda. :D
A samozřejmě happy B-DAY! :DD :-*
2.4.2016
vlákno reagovat

nina (anonym)

Fassbender je jeden z najtalentovanejších hercov súčasnosti a ešte naozaj dobre vyzerá, ale v poslednú dobu je ho až priveľa. Fassbender tam, hentam. Mám pocit, že vyskočí z mojej chladničky (i keď rada by som ho v tej chladničke videla :D) ale už začína nudiť a jeho dokonalý ksicht mi už začína liesť na nervy. Je vopchatý v každom veľkom filme, rovno s hlavnou úlohou. Jemu by prospelo keby si vyberal nie tak komerčné filmy a objavil sa v menšej úlohe aby mu z toho nepreskočilo, ale inač ho mám ja osobne najradšej ako Davida 8. Zatiaľ najvýraznejšia a najlepšia postava akú vo svojej kariére zahral a zahrá si ho znova a to ma naozaj teší, ale chlapec by mal naozaj ubrať plyn.
8.1.2016
vlákno reagovat

Anna (anonym)

Nechápu, jak můžeš napsat takovou hloupost :D už vidím, jak bys odmítala role ve velkofilmech jen proto, aby tě nebylo někde privela... Je to jeho práce a jeho život, má z toho peníze a třeba ho to i baví, že jo :D Nevidím důvod proč by se herec v nejlepších letech s mimořádným talentem a výjimečnou tváří měl bránit úspěchu.
6.4.2017
vlákno reagovat

DiwaSwina osobnosti.cz

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

X men je chujovina pro nezletile primaty ...... jo a nemam ho rad
3.12.2015
vlákno reagovat

Abc (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Co sem v tom případě lezeš?
10.1.2016
vlákno reagovat

Mia (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Toho herca som objavila asi pred rokom. Videla som ho akurat iba x menovi a v prometheusovi kde ma uplne oslnil az vdaka tomuto filmu som sa o neho teraz zacala viacej zaujimat. Tesim sa na jeho starsie ale aj nove filmy :) a neviem sa dockat na jeho Davida v prometheus 2....a aby som nezabudla. To je tak krasny chlap
12.9.2015
vlákno reagovat

tynati osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dokonalej němec<33 *14* *14* .Nejkrásnější,nejradši mám Jane Eyrovou a X-mena *14*
18.10.2014 upraveno v 07:55
vlákno reagovat

Kitty (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je úplne super a strašne pekný a v x menovi je úplne super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30.9.2014
vlákno reagovat

KOROPTEV (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nejlepší a nejvíce sympatický herec současnosti naprosto dokonalej *14* *14* *14* *5* *5* *3*
4.3.2014
vlákno reagovat

Kitsuné (anonym)

Asi jeden z nejlepších herců současnosti. Není ani tak hezký, jako spíš charismatický a exceluje ve všech rolích, ve kterých jsem ho viděla *4*
3.1.2014
vlákno reagovat

Diwa Swina (inkognito)

0 souhlasí, 8 nesouhlasí

Popularitu nekterych xichtu jako Fassebender fakt nechapu ......
27.4.2013
vlákno reagovat

Ta.Maličká (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Tak to bych NEchtěla vidět ten tvůj xicht... *15*
17.2.2014
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.