Přejít na výpis diskuzí

Michael Fassbender

OSOBNOST 27.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aranella

    Tenhle herec je sice talent od pána Boha, ale nejsem přesto jeho fanynka. Působí na mě silně vnitřně ,,špinavým" dojmem. Možná jen moje domněnka.. Na svůj věk vypadá dost vyžile a vypadal i když byl o dost mladší. Zajímalo by mě, jakým zpúsobem života žije mimo vypnuté kamery. Nic moc to asi nebude. Od mládí vyučuje herectví na prestižní akademii herectví v Londýně.  Např. mezi jeho žáky patřil v letech 2004 - 2007 i herec Bradley James, kterého tam učil např. také Colin Firth a Tom Hardy. O obou vždy mluvil, ale o Michaelovi nikdy nic konkrétního, což mi přišlo divné... Asi si do oka nepadli. Všechno nej nej NEJ k dnešním narozeninám!

    • aranella

      PS: Tenhle herec byl velmi sympatický americkému herci Valu Kilmerovi, hráli spolu ve filmu Sněhulák a na Michaela chválou opravdu nešetřil. Podle V. Kilmera je to jeden z nejtalentovanějších herců současnosti.

  • Omlouvám se že jsem pixoval jak chorá vrana ..... , sice již není mladý, ale hodne talentovaný herec, to je slepý nevidí .. ne že bych se stal jeho funoušek 



  • Žial bohu vyzerá to tak že, Michael je nový DiCaprio čo sa týka Oscarov. Ja vôbec nechápem, prečo nebol ocenený za jeho úlohu Steveho Jobsa. Film som prednedávnom videla, síce som sa pri ňom niekedy nudila, ale to neuberalo na kvalite Michaelovho hereckého výkonu, ktorý bol strhujúci a magický. Toľko do toho dal, on vždy toľko svojej energie dáva do filmov ktoré práve natáča a žiadneho väčšieho uznania sa mu ešte nedostalo :(.....Inač neviem ako vy, ale jemu strašne pristali tie šedivé vlasy (rozkošný bol), vyzeral dokonca mladšie ako keď mal hnedé. Vtedy som si spomenula na postavu Davida 8 (asi najvýraznejšia Michaelova úloha) kde mal blonďavé vlasy :) a naozaj sa neviem dočkať kedy ho v pokračovaní Promethea uvidím. 4 augusta 2017 je premiéra takže v auguste všetci povinne do kín! :D
  • Michael je úžasnej herec, jehož talent je nepopiratelný, ale zatím je značně přehlížen (hlavně kritikou). Myslím, že v nejbližších několika letech získá Oscara, protože jeho výkony jsou fakt bombastické (naopak mě překvapilo, že nějakou cenu zatím nemá, takže jak jsem zminila, jasné přehlížení). Mám ho děsně ráda. :D
    A samozřejmě happy B-DAY! :DD :-*
  • Fassbender je jeden z najtalentovanejších hercov súčasnosti a ešte naozaj dobre vyzerá, ale v poslednú dobu je ho až priveľa. Fassbender tam, hentam. Mám pocit, že vyskočí z mojej chladničky (i keď rada by som ho v tej chladničke videla :D) ale už začína nudiť a jeho dokonalý ksicht mi už začína liesť na nervy. Je vopchatý v každom veľkom filme, rovno s hlavnou úlohou. Jemu by prospelo keby si vyberal nie tak komerčné filmy a objavil sa v menšej úlohe aby mu z toho nepreskočilo, ale inač ho mám ja osobne najradšej ako Davida 8. Zatiaľ najvýraznejšia a najlepšia postava akú vo svojej kariére zahral a zahrá si ho znova a to ma naozaj teší, ale chlapec by mal naozaj ubrať plyn.
    • Nechápu, jak můžeš napsat takovou hloupost :D už vidím, jak bys odmítala role ve velkofilmech jen proto, aby tě nebylo někde privela... Je to jeho práce a jeho život, má z toho peníze a třeba ho to i baví, že jo :D Nevidím důvod proč by se herec v nejlepších letech s mimořádným talentem a výjimečnou tváří měl bránit úspěchu.
  • X men je chujovina pro nezletile primaty ...... jo a nemam ho rad
    • Co sem v tom případě lezeš?
  • Toho herca som objavila asi pred rokom. Videla som ho akurat iba x menovi a v prometheusovi kde ma uplne oslnil az vdaka tomuto filmu som sa o neho teraz zacala viacej zaujimat. Tesim sa na jeho starsie ale aj nove filmy :) a neviem sa dockat na jeho Davida v prometheus 2....a aby som nezabudla. To je tak krasny chlap
  • Dokonalej němec<33 *14* *14* .Nejkrásnější,nejradši mám Jane Eyrovou a X-mena *14*
  • Je úplne super a strašne pekný a v x menovi je úplne super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nejlepší a nejvíce sympatický herec současnosti naprosto dokonalej *14* *14* *14* *5* *5* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit