Přejít na výpis diskuzí

Michael Pitt

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=HFWnZW3esb8
  • Hlavně hrál vw filmu Last Days o Kurtu Cobainovi
  • ajinta

    :o)

    ahojky vcera sem koukala na film Opilý slávou a byl tam nahatej ale skoro nic nebylo videt:o( ale byl krasnej. *1*
    • Booooožeeee *1* na co dneska ty děti nemyslíí *15* *15*
    • Re: :o)

      ahojky hele nevis o nejaky strance kde bych si mohla stahnout film opilí slávou *3* diky
  • hey joe

    zdarec..prosim vas nemate nekdo pisnicku hey joe od michaela ve formatu mp3?...ja to nikde nemuzu najit...dik moc
  • last days

    takže Last days-bestovka...užasný psycho. Ale jen tak pro infoo:je to jenom na motivy toho co se Kurtovy stalo. V tom filmu hraje toho Blakea,ale je mu tam dost podobnej,tak se to plete. No,nic...škoda že to u nás nevyšlo oficiálně.
  • film

    taky hrál v dost dobrym filmu, kerej nedávno dávali na čt2...ten film se menoval Hedwiga a Angry Inch *3* mě se to líbilo, moc *15*
  • dost dobře zpívá a hraje na guitar!!! zkuste winter.reverseproductions.com/pagoda/
    • asi si myslíš že když napíšeš "guitar" tak si něco lepšího než my vid? :D
  • bezva

    to by mě teda taky zajímalo.a koho hrál v dawsonově světě?jsem se na to dívala a ani jsem si ho tam nevšimla...ale je fakt, že tou dobou jsem se o něj nijak nezajímala...
  • LAST DAYS

    Neviete kedy sa na cesky alebo slovensky trh dostane film Last dayy? alebo kde sa da popripade zohnat?? grunge 4 life
  • sluníčko

    Jako sluníčko nevinný vypadal v Dawsnově světě a teď vypadá jako obyčejnej feťák, jaká škoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit