Přejít na výpis diskuzí

Michael Sheen

OSOBNOST 25.11.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj nejdražší Michaele,
    ačkoli vím, že si tohle nikdy nepřečtěš (a i kdyby sis to přečetl, stejně tomu nebudeš rozumnět), prostě jsem Ti musela napsat.
    Dnes je to přesně čtyřicet čtyři let, co poprvé spatřila denní světlo a tento do té doby ubohý svět jedna z nejúžasnějších bytostí (nebudu říkat lidí, protože on je mnohem víc, než jen to) v této existenci. Sice vůbec nechápu, proč zrovna my, obyčejní lidé, máme tu čest mít Michaela mezi sebou, ale jsem za to Bohu opravdu a upřímně vděčná.
    Kéž bych Ti to mohla říct osobně, ale myslím si, že se nikdy nenaskytne příležitost :) I tak zkusím Twitter... :D
    Abych to zkrátila: Ze srdce Ti přeji všechno nejlepší k Tvým narozeninám! :) Užij si je, další budou až za rok! :)

    Lily
  • Drahý Michaele, Všechno nejlepší v tvým nádherným 44-narozeninám, hlavně štěstí, zdraví, nadále tak úžasnou filmovou kariéru, jsi nejlepší herec na světě *14*
  • Super herec a úplne mu sekne tá rola Ara v Breaking Dawn a New Moon :) *14*
  • your-darling

    ..

    všechno nejlepší...
    už se těším až ho uvidm v Breaking dawn...:-)
  • ane.tt

    ...

    všechno nej *14*
  • V Novým měsíci

    Ahojky! Dneska jsem se dozvěděla, že Michael bude hrát Ara v novým měsíci... to bude super *4*
    • k4yoush3

      Re: V Novým měsíci

      Tjn *15*
    • Re: V Novým měsíci

      A je to už oficiálně potvrzený, nebo jen nějaké spekulace? Protože jestli jo to vážně tak, tak je to celkem vtipný... *1* Když si vezmu že v Underworldu hrál vlastně nejvyššího vlkodlaka a v New Moon je Aro dá se říct takovej vůdce upírů...šéfuje tam ještě s Marcusem a Caiem Volturiům... *3*
      • your-darling
        já se sice koukla na Underworld až teď, ale taky mi příjde vtipný, že tam hrál úplně mega lycana a tady hraje vládce upírů... :D
      • Souhlas xD

        Jo,souhlas,že je to vtipnýýý *1*
        Ptž v Underworldu hraje lycana a v new moon hlavního nepřítele-upíra!
        To je cool xD
        Ale hraje to dobře,oboje role,ale je docela krutej v obou filmech xD
        PS:Underworld III.je beeest! *5* *15* *15*
  • alic

    ?

    Nazdar všichni, je tu nějak mrtvo. S tím se musí něco udělat. Co říkáte na Underworld III? Mě se to teda hodně líbilo. Tak jsem začla šťourat, kde všude Michael ještě hrál a byla jsem docela překvapená. Hodně těch filmů mam doma. Úplně nejvíc po Lucianovi se mi pak líbí jako Thorne Jamison v Zákonu přitažlivosti. On je tak proměnlivý *3*
  • vampire.t.s.

    ...

    čauky :-) michael se mi moooc líbil ve filmu Underword :-) ale více filmů jsem neměla ještě šanci vidět....ale napravím to, je to skvělý herec *3* *3*
    • Re: ...

      Jop v Underworldu byl skvělej *14* Jako na to,že to byl lykan mu to tam celkem i slušela...a celkově byla ta jeho postava dobrá...taková dojemná... *3*
      • Re: Re: ...

        jj plně souhlasim, v underwordu mu to slušelo, jinak je ti skvělej herec *1*
      • vampire.t.s.

        Re: Re: ...

        spíš tajemný...ale byl tam dobrej ten film znám zpaměti *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit